Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme? Vezethet ez...

Van értelme? Vezethet ez eredményre?

Figyelt kérdés
van egy csaj, akinel hosszas probalkozas utan sem jutottunk semeddig... elvileg nem vagyok az esete. De ez mit jelent? Nem tetszik a kulsom?Belso tulajdonsagaimmal van baj?Ha esetleg rakerdeznek nala, hogy nem-e lehetne, hogy megis ad egy "eselyt", ha valtozatok magamon? Eletkepes funkcio ez egyatalan? Jelenleg befejeztem a kommunikalast vele, csak latjuk egymast, nem tudom, hogy van-e olyan, amikor engem nez, en szoktam ot nezni . . .
2015. ápr. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne változtass magadon, rögtön az első pillanatban magadra akasztanád a "papucs vagyok, egy kis pincsikutya" matricát. Fogadd el, hogy nem kellesz neki így, más majd örülni fog az egész énednek.
2015. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy opcio lenne, de ez a "B terv". Egyenlore meg mindig nem mulik el az erzes iranta . . . szoval maradjunk az elso variacional
2015. ápr. 21. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs A verzió, már bocsi. ez a legrosszabb, amit tehetsz. SOHA ne változtass magadon senkiért, és tanuld meg: a nem az nem. mindegy, milyen külsőbe van csomagolva, "nem vagy az esetem", "nekem ez korai lenne" stb, akár igaz (nőgyűlölők kedvéért ez többnyire igaz, akármilyen nehéz elhinni), akár nem, ez nemet jelent. ha lila hajjal, fejen állva énekled az Oh, sole mio!-t érte, akkor sem fog veled összejönni. az, hogy neked tetszik, és vannak érzéseid iránta, nem jelenti azt, hogy ez kölcsönös, illetve, hogy valaha lesz esély a kölcsönösségre, ezt ő el is mondta neked. nehéz, hidd el, tudom, hogy nehéz, róbáld meg elfogadni, és idővel túllépni rajta. kérlek, nagyon kérlek, tényleg soha a fejedben ne forduljon meg, hogy feladod magad. nem téged szeretne, nem lennél boldog, és a biztosan bekövetkező szakítás után úgy szednének össze darabjaidból. tényleg, ezt a saját káromon tanultam meg (bár én nem így mentem bele egy kapcsolatba, benne alakult ki).
2015. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!