Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában nem igazán tudok...

Mostanában nem igazán tudok "udvarolni" lányoknak, mi a gond?

Figyelt kérdés

Sőt, inkább egyre durvább vagyok velük. Néha konkrétan megragadnám a hajukat, és izomból hozzávágnám az asztalhoz a fejüket.

Ez egy kicsit megrémiszt, mert egyáltalán nem vagyok az az agresszív típus. Jó, fiatalabb koromban törtem pár üveget szét puszta kézzel, mentem pár ember ellen egyedul, es győztem, de ez most más... Azokat a helyzeteket nem én kreáltam, általában csak belecsöppentem, vagy épp tárgyako n vezettem le a feszültségem.

Persze nem tenném meg, szóval nem kívánom elverni a nőket, de ezek a gondolatok bennem vannak, és gyakran csak kimondom, így "csoda, hogy eddig valaki el tudott viselni", "milyen jó, hogy nincs barátod egy ideje, legalább nem szenved senki sem melletted", "mondjuk szerintem nem is érdemelsz barátot", van, amikor szimplán csak lelépek, köszönés nélkül.

Nem tudom, mi lett velem - van hasonló tapasztalatotok?


2015. ápr. 22. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess ezekről egy szakembernek.

Amúgy protip: sosem a nő a qrva, hanem az élet.

2015. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem is érdemelnek mást.
2015. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A te fejedet kéne megfogni és belebas.zni a falba....àrtatlan,védtelen nőt,embert ok nélkül bàntani beteges.....kezeltesd magad debil...
2015. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Őszintén szólva erre milyen választ vártál? :) Tipikus példáját láthattuk annak (előző kommentek kivéve az elsőt), amikor az ember a mondandónak csak a tárgyi oldalát veszi figyelembe, a másik háromra vagy süket, vagy annak tetteti magát. Biztos van valami oka, hogy ezt érzed én is azt javaslom, hogy beszélj valakivel erről. (és lehetőleg ne a lánnyal, akiről ezt gondolod)
2015. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk eljárnál futni, hogy levezesd a feszültséget? Vannak nehezebb időszakok az életben, szerintem ez még beletartozik a normális viselkedésbe, de ha hosszútávon fennáll, akkor beszélj róla egy pszichológussal.
2015. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen ismerkedéseid/kapcsolataid voltak eddig?
2015. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!