Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam el randizni a...

Hogyan hívjam el randizni a felszolgáló lányt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, idén leszek 20.Néha amikor ráérünk hétvégente lemegyünk az egyik étterembe.Amikor először voltunk már akkor is feltűnt, hogy milyen kedves aranyos mosolygós szép tünemény ez a lány, odajön mondjuk velem nem nagyon beszélget úgy mint édesanyám nővérével meg a szemkontaktust is kerüli egy picit, és én sem tudok beszélni amikor ő van ott. :D

Következő a probléma,rokonok előtt feszélyezve érzem magam és nem tudok csajozni amikor ők ott vannak,hogyan csináljam azt ,hogy elhívjam egy randira? Legyek inkább rámenős vagy valahogy beszélgessek vele és lágyan megkérdezni?Nagyon furcsa, hogy ilyet kérdezek mert eléggé csajozós típus vagyok de most valamiért kong a fejem az ötlettelenségtől.Valószínű hogy idősebb nálam de max 2 évvel. :)


2015. ápr. 23. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor fizetsz (mert felajánlod, hogy fizetsz) becsempészel egy papírra írt üzenetet a sok ezres közé, amiben elhívod randira.
2015. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha kerüli a szemkontaktust, akkor nem vagy az esete...

Ha bejössz egy csajnak, az bámul.

2015. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Felismerem ezt a fajta nézést, ez inkább hasonlít arra a nézésre amikor kicsit zavarban van.Nem azt mondtam nem néz hanem hogy a szemkontaktust kerüli néha. :) A számlás trükk nagyon jó csak nem nála kell fizetni.
2015. ápr. 23. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Adj neki borravalóként egy fél lottószelvényt, és ha nyersz, akkor állíts be 1 milliárd forinttal, utána a randizás is kialakul valahogy... legalábbis Nicholas Cage-nek bejött a taktika!
2015. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelj paradicsomlevest betütésztával és ha megetted a maradék néhány tésztából tányér aljába rakd ki a telefonszámodat, vagy az e-mail címedet, vagy bármilyen üzenetet! :)
2015. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugorj be egyedül is az étterembe, és csevegj a csajjal. Ha szimpin eldumál veled (amihez nem kell sok), akkor simán hívd randira, amit vagy elfogad vagy nem, de ebből tudni fogja, hogy tetszik Neked.
2015. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat! :D
2015. ápr. 23. 16:11
 8/10 anonim válasza:
És ha 'kimennél wc-re', és úgy kapnád el? Úgy nincsenek a közelben a rokonok.
2015. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MertÉnMegmondtom válasza:
21 éves lány vagyok és vendéglátásban dolgozom. Igaz már csak egy falusi kis kocsmában, de dolgoztam étteremben is. Függetlenül attól hogy az ember hogy néz ki mindenki udvarol neki, és valamilyen szinten viszonozni kell hogy vissza járjanak. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy biztosan ő is sok célzást kap, vagy éppen elhívják valahova, nyíltan udvarolnak neki, így az eddigieknél kicsit többet kell csinálnod ahhoz, hogy el is menjen veled. Nem letörni akarlak de egy nő egy idő után élből elutasítja ezeket a dolgokat ha ebben a szakmában van. Én is csak akkor engedek ha már jobban ismerem az illetőt. A kérdés az, hogy ezt egy étteremben hogyan fogod megoldani... Nagyjából sehogy. Tehát menj be egyedül, kérdezd meg a nevét, azt, hogy bejelölheted e, írhatsz e neki mert szimpatikus, járj vissza többször, ha teheted az ő asztalához ülj, bókolj neki valami olyasmit, hogy "csak azért járok ide mert te itt vagy" vagy "máshol nincsenek ilyen csinos felszolgálók" stb... :) volt már párom akit a munkahelyemen ismertem meg és ő hasonlóan csípett fel. Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mostantól ha szomjas vagyok nem konyhába megyek vízért hanem megiszok az étteremben egy vizet :D
2015. ápr. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!