Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez esetben hol "érdemes"...

Ez esetben hol "érdemes" ismerkednem?

Figyelt kérdés

19 vagyok,lány.

eddig vagy buliban,vagy barátok által ismertem meg fiúkat.bulizni kb havonta egyszer járok el, szeretem a csendesebb helyeket is, de az tény,h az alkohol segít fellazítani(persze mértékkel).

akik buliban közelednek , a nagy többség be van rúgva , van barátnője,csak arra az estére akar,tehát nem komolyak. igazából nem is hagytam nekik ,h kibontakozzanak,de van egy ilyen előítéletem velük szemben,ami lehet,h nagy hülyeség ,és meg kellene adni az esélyt.. ezek a fiúk külsőre is van,h tetszenek .


neten van,hogy rám ír egy egy srác,h ismerkedne...ők általában csendesebbek, nem igazán írnak olyat,amivel a figyelmem felkeltenék ,és élőben sem hinném,h másként lenne .ha a külsőt nézzük,általában nem találom őket vonzónak ,legalábbis képről.nem is szeretem a netes ismerkedést, annyi a kamu is.


összegezve...úgy érzem,hogy nem tudom hol kellene "keresnem"....


néha belegondolok,h akár szemben is jöhet velem az utcán..vagy hasonló..de a mai világban mindenki annyira siet,h elképzelni nem tudom,h megállítana,h héé,te ,minket egymásnak írtak meg :D


2015. ápr. 24. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel, és bárhol ahol megszólítanak.
2015. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jajj te szegény


küldenék képet,látnád hogy neten milyen fa**sza srácok is vannak,az elég is lenne neked a figyelmed felkeltődne


de nem tudom te hogy nézel ki,én is ezért utálok netről kúrni szedni valakit.Meg ki utazgat őszintén?

2015. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!