Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek tetszem neki?...

Szerintetek tetszem neki? (bocs ha hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy "srác" a suliban (7.b) Barnának hívják és tetszik/szerelmes vagyok belé.

A sulis Mikulás-bulin nekem volt egy játékom ahol az volt a feladat h van egy 3D-s könyv, egy percig kell memorizálni a képeken lévő dolgokat (pl milyen színű a vekker). Egyszer odajött a Barna és leült. Elmagyaráztam neki mit kell csinálni ezután elvettem tőle a könyvet és elkezdtem kérdezgetni. Megkérdeztem milyen színű a fésű, erre azt mondja "Honnan tudjam nem is volt fésű a képen?!". Erre azt mondtam neki hogy tippeljen és rávágta hogy RÓZSASZÍN. NEM HISZITEK EL, RÓZSASZÍN VOLT! Ezért megkérdeztem milyen színű a hajkefe. Arra pedig azt mondta hogy KÉK. ÉS KÉK VOLT...

Az eset óta egyfolytában ezzel szívatjuk egymást "Hogy fésülködjél a kék hajkefével!" (a történethez hozzá tartozik hogy hosszú haja van{nekem is}).

Most volt egy Nyuszi-buli (húsvéti) nemrég. Ott az osztálytársammal egy olyan játékot vezettünk ahol az volt a feladat hogy a borotvahabos lufiról úgy kell leszedni a habot (borotvával) hogy nehogy kidurranjon. (a Barna is játszott de nem ide tartozik a történet) Egyszer a Barna odaáll az asztalhoz és láttam hogy van nála egy tejkaramella. Mondom neki hogy "Vegyél nekem is egy cukrot van nálam 3 zseton!" erre azt mondja: "Nem veszek, amúgy is 5 zseton". Erre kiszedte a tejkaramellát a csomagolásból(és gondolom azért csinálta mert látta h tele van a kezem), felém nyújtotta és azt mondta: "Nesze itt van, meg is etesselek?", én ekkor a borotvahabos lufival megütöttem és habos lett...

Miután vége volt a játékoknak elpakoltunk, és mielőtt bementem volna a terembe hogy elkezdődjön a DISCO a kezembe nyomott egy KARAMELLÁS csokit. A DISCO közben volt hogy engem nézett (még amikor a csokit megettem akkor is :D), aztán amikor a farsangi táncunk zenéje jött és eltáncoltuk akkor is engem nézett.

A buli végén beálltam az ajtó elé hogy mindenkivel lepacsizzak amikor kimennek. Amikor jött a Barna velem is lepacsizott megfogta a kezem és utána kiment.

MOST MI VAN??? Az osztálytársaim, unokatesóm meg még mások is azt mondták valszeg tetszem neki, de én nem hiszem ezt (pedig azért örülnék neki :) )

Elnézést a rövidítésekért és a helyesírási hibákért.



2015. ápr. 25. 20:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%
mekkora problemak.
2015. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Roppant érdekfeszítő sztori :D
2015. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem is elképzelhető hogy tetszel neki:) csak tudod a fiúk kiismerhetetlenek sokszor,de szerintem ebből még lehet valami,csak az a lényeg hogy ne mutasd annyira hogy tetszik neked mert esetleg lehet hogy elbízza magát..stb. alapjáratban szerintem érez irántad valamit ami több mint barátság,én szorítok hogy legyen valami 15/L
2015. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Igen tetszel neki!
2015. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 #4 köszönöm szépen :)
2015. ápr. 25. 21:13
 6/12 anonim válasza:
Megnézné a puncidat:)
2015. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te úristen, ti borotvával játszotok??


A kérdésedre válaszolva pedig szerintem is nagy az esély arra , hogy pozitív érzéseket táplál személyed iránt!

2015. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szinte biztos h tetszel neki :) , én a helyedben cselekednék :)
2015. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elnézést, de nem nagyon értem :D de amit értek az alapját lehet, hogy tetszel neki
2015. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#6 nem hiszem, de ha így gondolod biztosan :D
2015. ápr. 25. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!