Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi a problémátok az...

Lányok! Mi a problémátok az informatikusokkal?

Figyelt kérdés

Nem 1 olyan kérdést láttam itt ahol az informatikusoknak "beszólnak" (nem szó szerint, hanem hogy pl. "Informatikusok kíméljenek" meg ilyenek..)

Mi ennek az oka?


2015. ápr. 25. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Óh, akkor már értem, miért kerülnek engem...


Egy 25 éves programtervező informatikus.

2015. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LePeDő ***** válasza:
100%

Buta sztereotípia, hogy minden informatikus kis gizda, aki egész nap a képernyőt bámulja és nem tud tőle elszakadni meg hogy mind gyíkok és sci-fi rajongók meg ilyenek...

Én nem tudom, ismerek jó fej informatikust is szal semmi bajom velük :)

2015. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félnek,hogy hekker vagy:D
2015. ápr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi, személyesen egyet ismerek, ő jófej, neten többet is, többnyire ők is jófejek.
2015. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj velük, hogy azt hiszik magukról ők a világ középpontja.


Igazuk van abban, hogy a mai világban fontos lett a számítástechnika, azonban a legtöbbjük túlságosan beképzelt, közben nem sok okuk lenne rá.


28/N

2015. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Látod?! A szöveged 1. felében ott az általánosítás..

Én is az "leszek", de nem vagyok nagyképű.. De eléggé zavar hogy álltalánosítanak..

2015. ápr. 25. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi problémám az informatikusokkal. Apám informatikus, bátyám informatikus, a párom informatikus, a társaságban minden férfi informatikus. Egyiknél sem tapasztaltam az 5. válaszoló által említett nagyképűséget. Mind jó fejek, kedvesek, okosak, kreatívak, szerények, kicsit visszahúzódóbbak talán az átlagnál, de ez nem gond. És van társas életük, nem is mindegyik gizda kocka, oké, szoktak kockulni, nem azt mondom, de kimegyünk a levegőre gyakran, szoktunk sörözni, programokat tervezni, ilyesmi. Testvérem sziklamászásnak él, a társaság egy tagja versenyszerűen röplabdázik, és a legtöbben amúgy is tesznek azért, hogy az egész napos számítógép előtt ücsörgés után legyen némi kiadós testmozgás. Tehát még ez a sztereotípia is megdönthető.


És nagyon szeretnek mindenkit, aki normális és jó fej. Én pl pszichológusnak tanulok, egy szót nem értek abból, amiről mesélnek, mégis mindenbe beavatnak, mert hát "nem lehet úgy, hogy nem tudsz róla".


Szóval nekem összeségében eddig csak és kizárólag pozitív tapasztalataim vannak informatikusokkal, és elég tág a minta :D

2015. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nekem semmi problémám az informatikusokkal

én matek-infó szakon tanulok

18/L

2015. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!