Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom akkor most mit érez?

Zeljka1997 kérdése:

Nem tudom akkor most mit érez?

Figyelt kérdés
Van egy 25 èves fèrfi aki velem jàr egy osztàlyba/nyelviskola/,egyszer megszòlìtottam ès ìgy kezdtünk el beszèlgetni,3 hònapja ismerjuk egymàst,sokat mosolyog,kacsint,hozzá èr a kezemhez,hajamhoz,arcomhoz,derekamhoz,vàllamhoz is ,sokat nèz a szemembe meg dicsér hogy milyen jòl nèzek ki, nemrèg elkèrte a telefonszàmom ès ìrtam neki egy üzenetet ő erre felhìvott hogy hogy vagyok ès ìgy elbeszèlgettunk de mindig amikor beszèlgetunk kimondja a nevem olyan vagyakozòan,nem csak telefonon,egyik nap felhìvtam ès pont nem jo időbe mert eppen dolgozot ugyhogy leirta hogy majd kèsőbb beszèlunk,de nem hìvott aznap,amikor èn màsnap este tiszta türelmetlen voltam ès irtam neki egy üzit hogy hogy van de nem ìrt ès nem hìvott fel,azt tudni kell hogy olasz és nèmet nyelvet tanuljuk,szerbül ès nèmetul beszèlunk egymàssal meg egy kicsit olaszul is tudom ugy is szoktunk picit,de nem annyira tudunk telòn beszèlni es hat nem tudom ezèrt nem ìrt vagy hìvot,màsnap a suliba pedig olyan furcsa volt de kèsőbb megint felolvadt es olyan volt mint maskor,szóval nem tudom,voltunk fagyizni,teàzni is pàrszor

2015. ápr. 26. 14:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!