Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Most jön a...

Mit csináljak? Most jön a konkrétum tudom kicsit hosszu zűrös pedig ez még csak a szerelmi életem és a baráti na szerintetek mit kéne csinálnom? pls

Figyelt kérdés

Szoval ott kezdem hogy 5.-bne összejöttem az osztályombol egy jóképű sráccal junius 6.-án.Minden tök jo volt szerettük egymást ők nyáron el költötztek igy most még közelebb laknak hozzánk monjuk ez léynegtelen na szoval folytatom egész nyáron egyszer találkoztunk mármint randiztunk és egész nyáron skypeon beszélgettünk aztán jöttt a suli és még ötötdikben jött egy uj lány az osztályukba aki a llbm lett, és volt az osztályban is egy llbm elöször az aki az osztálybol az llbm nem nagyon szertte azt a csajt de ln nagyonkedveletem és nyáron ők is jol összebarátkoztak (tul jol) az évnyitón találkoztunk a fiuval és még mindig szerettük egymást.Aztán voltunk a kutatok éjjszakáján(szeptemberben volt) az osztállyal délután 5-től este 8-ig és a két llbm el kezdett szervezkedni mivel kb. este 7 re mentünk egy botanikus kertbe esti sétára ahol sötét van és főleg az a barátnőm szevezkedett aki az osztályunkba jött és azt akarta hogy énmeg a fiu kézenfogva sétálgassunk a sötétben a botanikus kertben és én egy kicsit féltem de megtetttem ezek után mégjobban szerettük egymást a fiuval de operába ment az egész osztály oktober elejénés akkora már baromira elegemvolt a két llbm szervezkedük és kb. többet beszél a pasimmla mint én de az operában egymásmellé ültünk a fiúval és a msáik oldalamon meg az az llbm aki 5.-ben jött az osztályunkba ott is fogtukegymás kezét csak baromira hosszzu volt az előadás ugy hogy én néha elengedtem a kezét mert tuk sok volt és ezek után ott aludtam annál a barátnőmnél aki mellett ültem az tök jo volt de aztán pár nap utána za mondta ha igy folytatom akkor az a fiu szakitani fog velem ja és azt ki hagyatam hogy még szeptemberben vagyis a végén elkezdtek minket zaklatni vagyis hármunkat emailben és engem skypeon egy bizonyos neve namit pretty little liarsbol vehetett az ilető amit mind a hárman mi néztünkés abban volt ilyen hogy zaklatták őket stb...na de vissza is térek arra hogy ugye másnap miután haza jöttem barátnőmtől észre vettem hogy vki feltörte az email fiokomat és ki lett törölve az összes olyan fenyegető email meg mindegyik ami létezzetttés én már az elején gyanakodtam hogy a barátnőim azok és amm 1 nappal ez után hétfőn anyukám véletlenül meglátott lefotozva egy olyan fenyegető üzit és hát bevalottam neki hogy ilyeneket kapunk ő meg irt az ofőmnek és a két barátnőm meg ezt megtudta vagyis elmondtam nekik hogy anyukám látta és ugye amikor ez kiderült akkor nem is kaptam több ilyen levelet és ők kidobtak ugy mondva a csapatunk bol és csak ketten maradtak de eleve a nyári szünet után csak magukkal foglalkoztak meg egymással meg a pasimmal na és a lényeg hogy akkor én nagyon elkeseredtem de volt ott az osztályban 2 régi barátnőm és onanntol kezdve velük logtam de párszor megprobáltam vissza kerülni regi barátnőimhez de nme sikerült ha sikerült is 2 napig tartot és utána ugyan azés ez még oktoberben és novemberben volt na és januárban kezdtem megint egy kicsit joba kerülni regi barátnőimmel közülük is azzal aki eddig is ide járt hozzánk és elkeztem neki mesélni hogy anyukám feljelenti azt email cimet vagy ilysmi de ez nem volt igaz de ezt ők nme tudták és egszer csk bevalotta az egészet hogy ők voltak é sutána vkitől azt most nme mesélném elhogy kitől mert az még talán ennél is hosszabb megtudtam hogy azok a barátnőim meséltekrolam hazugságokat a volt pasim miután ugye kiderült vagyis meglátta az anyukám azokat az üziket és az is kiderült hogy még aznap mikor a fiu velem szakitott már a másik barátnőmmel járt és rá egy héttel a másikkal de most ugorjunk előre márciushoz probálok a fiuval kedves lenni mert rájöttem hogy ujra szeretem és miota én kedvesebb vok vele azota ő is velem április:kb. 1 hete összejött azzal a barátnőmmel akivelmég aznap amikor szakitott velem és azota is együtt vannak de még nme randztak és tegnap majdnem elsirtam magamat mert nagyonn hiányzik a fiú és ma amikor mentünk haza elöttünk ment az egyik barátjával fiu és még a suliban egszer rám mosolygott. Most jön a konkrétum tudom kicsit hosszu zűrös pedig ez még csak a szerelmi életem és a baráti na szerintetek mit kéne csinálnom ???

pls



2015. ápr. 28. 16:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Most jön a konkrétum tudom kicsit hosszu zűrös pedig ez még csak a szerelmi életem és a baráti na szerintetek mit kéne csinálnom ???

pls eztaz eljére is irtam de leve is az elejére akartam irni

2015. ápr. 28. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom. De jó hogy én már kinöttem ebből a korból. Ne csinálj semmit, majd te is kinövöd. Barátkozz azokkal a lányokkal akik rendesek veled, ezeket a p*csákat szard le. Meg a fiut is, egy sunyi dög. Majd jön más
2015. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem barátnők. Miért ragaszkodsz hozzájuk? Boldogtalan vagy a társaságukban, hagyd őket a csába.


Hány lány van az osztályban? Vannak normálisak, akikkel barátkozhatnál? Fiúk is lányok is. Vagy más osztályból lányok. Legyél nyílt.


A srácnak én megmondanám, hogy ha már nem kisfiú, akkor viselkedjen ennek megfelelően, és ne hagyja magát marionetten rángatni a libák által, vagy őt is hagyod a csába. Állj a sarkadra kislány, felnőtt korodban sem lesz ez másképp!

2015. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon kösszi a válaszokat és azt lehagytam hogy most február ota uj barátnőim vannak és ők a legjobbak és ők is ugyan abba za osztályba járnak ahová én szoval most barátilagnagyon boldog vagyok de pasiügyben nem mert azota már jártam 2 sráccaal de nem birtam velük randizni mert folytona zok az emlékek járnak a fejemben amik még a másik fiuval voltak de jövöre elmegy más suliba
2015. ápr. 28. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és azzzala két csajjal akik az llbm voltak most egész joban vagyok és em szivatnak de nme hagyon hogy ujra csak kihasználjanak és ugymondva ninncs is rájuk szükségem mert van 4 uj barátnőm akikről az elöbb beszéltem és ők a legjobbak
2015. ápr. 28. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert azota már jártam 2 sráccaal de nem birtam velük randizni, mert..."


ez aranyos :)

2015. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!