Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most azt varja, hogy én...

Most azt varja, hogy én keressem? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban 2 evvel idősebb és nagyon tetszik, kb 4 hónapja ismertem meg közelebbről...csókolóztunk és randiztunk is. Általában nagyon kedves és figyelmes de pár hete (kb 2) alig beszélünk. Mindketten elfoglaltak vagyunk de barmikor szeretnek vele beszelni siet valahova és nem ér rá (épp hogy koszon). Mondtam neki ,hogy ne nézzen levegőnek mert rosszul esik de valahogy sosem tudunk 2 percnél tovább beszelni. Megértem ha mar nem kellek neki de nem bánnám ha elmondana mert ha valamilyen csoda folytan beszelnénk akkor mosolyog és édes mitha teljesen normális lenne hetente 1x beszelni 2 percet. Érzem ha én nem keresnem o nem tenne és ez nagyon faj de feladni se szeretnem :/ (a másik meg hogy o nem magyar hanem ázsiai és nem tudom hogy vajon furának találja ,hogy így reagálok erre) *angolul beszélünk +külföldi suliba járunk nem olyan mint MOn lényegében: tovább erőltessem a beszélgetést és lehet hogy csak félre értem vagy varjak szép csendben hátha észébe jut hogy keressen?

2015. ápr. 29. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ne ne ne ne keresd! Majd Ő! A férfi szeret vadászni.
2015. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akaszkodj rá. Ha akar téged,keresni fog. Ha nem,nincs értelme 1 hónapnál tovább várni rá.
2015. ápr. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem ,bar én vadász típus vagyok (sajnos!), varok meg egy hetet szép csendben ha nem keres akkor hagyom a francba...köszönöm a gyors válaszokat ;)
2015. ápr. 29. 01:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne nyomulj. Ha akarna valamit toled akkor keresne a tarsasagod. Legy diplomatikus es fogd vissza magad. Tobb mint valoszinu hogy mar nem akar veled lenni, csak nem az az oszinte tipus aki ezt ki merne mondani.
2015. ápr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!