Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha szerelmesek vagytok...

Fiúk, ha szerelmesek vagytok egy lányba, akkor mindenképp elképzelitek vele a szexet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem
2015. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, sőt. A szerelemés a szex összeegyeztethetetlen.


Akit szeretek azt szeretem. Aki meg vont külsőre azt fogom megtolni. a kettő sosem egyezik :D

2015. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél már kérdező, szerinted? :D Az lenne a fura, ha NEM képzelné el az ember...

Kis butus!

2015. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ne legyél már kérdező"


Dat oltás :D

2015. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Mindig elkepzeljuk,nem kell ahhoz szerelmesnek lenni 😃
2015. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Helyesbítenék, akkor elképzelem úgy, hogy ő boldog. Nem feltétlen magát az aktust, hanem mindent ami vele jár. Nálam legalábbis. Ugye ekkora a cél, hogy örömet szerezzünk neki és boldoggá tegyük normális esetben, van akinél csak egy dugás persze és csak arra megy, de az más napra tartozik. Érzelmek egyértelműen kihozzák a testi vonzalmakat is az iránt akibe szerelmesek vagyunk.


De sok év tapasztalatából tanulva és abból, hogy ilyenkor vagyunk úgymond a legjobban kiszolgáltatva és a legsebezhetőbbek már nincs olyan, hogy szerelmes nálam. Ez úgy ahogy van nálam ki van lőve. Fiatalon kétszer is megszenvedtem miatta egyik után 1 a másik után még 4 évet szenvedtem, azóta kerülöm a lehetőségéét is. Olyan van, hogy partner és kedvelem, de több nincs. Ha mégis érzem, hogy több akkor lelépek. Ez saját vélemény. 17 éves korom óta nem szenvedtem nő miatt és mégis most is több mint 6 éve vagyok kapcsolatban, nem vagyok feltétlen boldog, de szenvedni sem szenvedtem ami azért jobb mint akár évikig úgy feküdni és kelni, hogy felemészt az üresség ami marad valaki után. Partnernek tekintem nem többnek, azóta nem is képzelődök semmit. :)Ha lefekszünk lefekszünk, ha nem nem. Jobb ez így, egyéni vélemény persze.


29f

2016. febr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!