Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakibe félig titkolva...

Ha valakibe félig titkolva szerelmesek vagytok és találkozik egy haveroddal mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
A lány is tudja, hogy szeretem, csak még nem akartam vele összejönni mert félek hogy valami nem működne és szakítana velem és végleg elveszíteném. Ezeket mind tudja. Erre fel, most találkozik este az egyik haverommal. Haragudnátok rá? A haveri kör is tudja a szitut... Próbálok jópofát vágni hozzá... :/
2015. ápr. 29. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék, mert könnyen hoppon maradsz.
2015. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ahelyett,hogy összeszedted volna magad és hagytad volna el a félelmeid, és lehet már egy boldog kapcsolatban élnél, most itt problémázol. ha nem is a haveroddal,de előbb utobb úgyis lesz neki valaki.
2015. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töketlen vagy, meg kifogásokat keresel. Semmi okod nincs rá haragudni, nem várhat rád a végtelenségig + valószínű, hogy ő nem érez irántad semmit.
2015. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Errefe! Tõketlen vagy, miért ne talizhatna bárkivel?
2015. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!