Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lefeküdt velem egy lány, de...

Lefeküdt velem egy lány, de csak azért, mert látta, hogy más nőknek is kellettem. Számomra ez nagyon bántó, a tudtára is adtam, és még neki áll fentebb?

Figyelt kérdés

És most toporzékol, hogy ne zaklassam...


Én 25 vagyok, a csaj meg 18, sajnos nem az az teljesen normál csinos lány, hanem kicsit husisabb.


De mivel csaj, ezért könnyen dughat és dug is...most kezdett egy egyetemen tanulni és már nem egy pasi alá befeküdt, azonban még nem tágult ki szegény eléggé, hogy tényleg meg lehessen dugni (velem fenékbe is probálkozott, de ott sem jött össze)


És az elején durván lerázott, nekem eléggé fájt, de nem hagytam annyiban a dolgot és végül összejött, mert vonzóvá váltam a szemében amiatt, hogy látta, hogy más nőknek is kellek :(


De ezzel meg kb azt sugallta, hogy ronda vagyok, csak ő más nők véleményére többet ad.


Most akkor ha pl szüz lettem volna, akkor már nem is kellek neki?


Merthogy én alacsony vagyok, nulla izom, nulla jóképüség. Ugyhogy aki dug velem, és nem halálosan ronda, azt a személyiségemmel szedem össze. Persze egy adott személyiséggel nem lehet akármilyen szép nőt összeszedni, ha te magad nem nézel ki fényesen. Egyszerüen bekorlátoz!


Tehát ezzel az undoritó személyiségemmel sokkal szebb nőknek is kellenék, ha én magam jobban nézek ki.


Gyomorforgató ez az egész.


2015. máj. 1. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a nők rivalizálnak és önző dögök :P
2015. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze ez érthető! Ha azt látta volna hogy senkinek nem kellesz akkor ő se akart volna kiprobálni.
2015. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na ez a baj, hogy a külsőm alapján tényleg az jön le, h a kutyának se kellek.
2015. máj. 1. 21:57
 4/5 anonim válasza:

Én azt mondom cimbora, hogy tegyél nagy ívben arra, hogy ronda vagy-e vagy sem!!!

Meg azt is felejsd el, hogy mit nyűglődik az a husi lány és hogy ki alá fekszik és miért!

Már rájöttél a lényegre -- a személyiség .... !!!!!!!!


Nézd meg az ÉLETREVALÓK c. filmet.

Az eredeti címe: Intouchable.

Őszinteségről, hátrányokról, rossz sorsról, jókedvről szól ......

Mindannyian tanulhatunk belőle és még röhögni is lehet közben.

2015. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

Én is teszek arra nagy ívben, hogy 64 %-os vagyok.

Azért csak ennyi, mert használok egy bizonyos alternatív gyógymódot, értek is hozzá és itt a GYIK-on nagyon-nagyon lepontozták a hozzászólásaimat olyanok, akik nem értenek hozzá, nem is használják, de véleményük az van, és még mérgesek is, hogy nekem nem ugyanaz, mint az övék. Egy részüknek a stílusa is primitív.

2015. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!