Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 100 000Ft értékű autóval...

Egy 100 000Ft értékű autóval vagy egy 200 000Ft értékű számítógéppel lehet jobban csajozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az számít, hogy valójában a pasi milyen, de a lányok melyiket díjazzák inkább?
2015. máj. 2. 10:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A lány ismerőseim közül kb 3 van, akik egyáltalán nem értenek "mélyebben" a géphez... Oké, meg a nagymamám és az ő barátnői :D

Szóval nekem az az általános, hogy kocka csajokkal vagyok körülvéve. Te is megcáfolnád, ha azt írnám hogy "a fiúk csak metált (vagy technot vagy dubstepet vagy mondhatnék bármit) hallgatnak"... Hülyeség így kijelenteni. Még azt is, hogy "a lányok többsége", mert attól függ milyen csoportot nézel.

2015. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha azt írta a kommentelő, hogy a "lányoknak fogalmuk nincs a bonyolultabb számítógépes programokról", akkor milyen csoportot nézett? Kővári Szimonetta ismerőseit? Itt nem az a kérdés, hogy XYnak mi az általános, hanem hogy objektíve mi az általános.
2015. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!