Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kezdeményeznek...

Miért nem kezdeményeznek tinderen beszélgetést a férfiak?

Figyelt kérdés

jön értesítés, h "új pár" és mégse írnak üzenetet. Azt várjàk h a lány írjon? 10/2 ha kezdeményezett eddig beszélgetést...

Más is így van ezzel?



2015. máj. 2. 13:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De az nem számít nyomulásnak? Csúnya ha egy nő "nyomul"...
2015. máj. 2. 13:45
 12/27 A kérdező kommentje:
Ha félelmetes lennék nem lájkolnának vissza :D egy szia-ba nem halt bele senki... :D
2015. máj. 2. 13:46
 13/27 Ocala ***** válasza:
89%
Nekem múlthéten sikerült 3 csajt elüldözni egy sziával, szóval kitudja... :D Mindenesetre megnyugtató hogy nekem már ezzel sikerül ijesztgetni :D
2015. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Több oka lehet. A srácok egy része gyakorlatilag az összes csajra okét nyom, és amikor 5 perc alatt 50 csajt bejelöl, akkor nem nagyon lehet arra számítani, hogy 3-4-nél többnek ír.


A másik, hogy ha nagyon jó képeid vannak fent, akkor sokan megjelölnek, de annyira már nem bátrak, hogy írjanak is, mert félnek a kudarctól. Ez persze marhaság, mert te is jelölted őket, de ettől még paráznak.


(azt már nem is mondom, hogy egy csomóan nem saját képekkel vannak fent, és sosem kezdeményeznek, mert akkor gyorsan kiderülne, hogy nem igaz a profil).

2015. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ha akarsz én kezdemémyezek nálad, hacsak nem vagy 16- 18 éves. :)

Nálam a kezdeményezéssel nincs baj, inkább azzal szokott hogy nem vesznek komolyan!!

Ez egy kicsit felháborító!!

2015. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Osszesen 2 kepem van fent.. Lehet engem hisznek kamunak.

21 vagyok

De en honnan tudjam meg h vki kamu e v sem? :D

Koszi a valaszokat

2015. máj. 2. 13:53
 17/27 anonim ***** válasza:
11: A beszélgetés kezdeményezés nem, az állandó ráírogatás már csúnya nyomulás...
2015. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk ja de annyira elvetemült nem vagyok :D
2015. máj. 2. 13:55
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mivel társkereső ezért gondolom te is társat keresel, tehát te is kezdeményezhetsz, inkább mint a sültgalamb.
2015. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha csak olyan képeid vannak fent, amik nagyon beállítottak, tehát egy spontán sem, akkor lehet, hogy téged hisznek kamunak, de nem valószínű.


Inkább az, hogy gyávák, rábökni az OK-ra még megy, de megszólítani a csajt már félnek.

2015. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!