Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kezdeményeznek...

Miért nem kezdeményeznek tinderen beszélgetést a férfiak?

Figyelt kérdés

jön értesítés, h "új pár" és mégse írnak üzenetet. Azt várjàk h a lány írjon? 10/2 ha kezdeményezett eddig beszélgetést...

Más is így van ezzel?



2015. máj. 2. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Ezen a tinderen hogy lehet a frissen készített képet kitenni?Mert nem látja azokat amik a táblán vannak.?
2015. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Csak fbra feltoltott kepeket teszi ki a tinder. Toltsd fel facere es allitsd be h csak te lasd es a tinder attol meg kiteszi
2015. máj. 2. 14:35
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem is az a tapasztalatom, hogy 10-ből jó, ha 2-3 férfi ír. Vagy nem is gondolják komolyan az ismerkedést, vagy tényleg bátortalanok. Egyszer valaki meg is írta, hogy napokig tartott összeszedni a bátorságát, hogy rám merjen írni...


Én amúgy kezdeményezős vagyok, ha valaki szimpatikus, nem tartom gáznak, ha egy nő teszi meg az első lépést, de Tinderen NEM SZOKTAM ÉN ÍRNI! Ott annyira egyértelmű a helyzet a kölcsönös jelöléssel, hogy az már egy komoly szűrő nálam, hogy kezdeményez-e a pasi, vagy tőlem várja, hogy írjak. Más ismerkedős platformokon szoktam jelezni, ha valaki szimpatikus, de a Tinderen már a match is jelzés! Aki ezzel nem tud élni, attól amúgy sem számítok semmi jóra, nem akarok vele megismerkedni sem. ;)

2015. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

28F

Sziasztok, én mindenkinek szoktam írni. Viszonylag sok mach-em van és mindent megnézek a profilon, ha tetszik valaki. Csak utána dobok igent. Így egyezésnél egyből tudom ki az, emlékszem rá. Viszont nem írok egyből. Nincs sablonom mindenkinek próbálok egyedit írni. Így elég sok profilnál mást mást kell kitalálnom és volt, hogy beletelt 3-4 napba, mire kigondoltam mivel nyissak.


Az, hogy valaki nem ír sok oka lehet. Önmagában nem általánosítható, hogy gyávák. Lehet szabadidejében kedvelt, de mire egyezés van már elfoglalt. De a legvalószínűbb, hogy olyannal beszél, aki jobban tetszik neki.


Viszont az én szemszögemből meg az az érdekes, hogy 90%-ban a lányok, meg sem nézik kit likolnak, elmondják, hogy jaj csak a képedet néztem. De el sem olvasta az amúgy pár soros leírást vagy a többi képem se látta... Így egyezésnél is még elég nagy a szórás. Nekem lány még sosem írt elsőként.

2015. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
En nem ertem. 31F vagyok de engem egy lany sem jelol vissza. Pedig nem vagyok csunnyabb barkinel. Vagyis de, volt 2 lany akik nem irtak vissza. 2 onarckep van fent, igaz abbol sok nem derulki de azert megis...
2016. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Elozo vaok.

Pedig nem mondhatnam hogy keveset likoltam be

2016. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 benzin18 válasza:
Nekem előfordult, hogy véletlenül nyomtam csak az igenre, és persze pont azt a lányt adta be párnak, jellemző... De van olyan is, hogy mikor döntök nem nézem meg minden képét, és csak akkor derül ki, hogy mégsem tetszik mikor már párba álltunk. Azt is számításba szoktam venni, hogy milyen messze lakik az adott lány, bár ha nagyon jól néz ki akkor nem fontos.. :D A lényeg, ha valaki érdekel még aznap ráírok.
2017. febr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!