Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy fiatal nő évek óta szingli? Bővebben-->

Figyelt kérdés
Adott egy nő, 25 éves azt hiszem, de akörüli az biztos, évek óta nincs senkije, vékony, okos, de csak látásból ismerem, illetve közös ismerőseink vannak. Ránézésre nem mondanám hogy defektes, de akkor miért van egyedül már régóta? Érdemes felé próbálkozni? Állítólag akar pasit, de nem találja a megfelelőt. Barátaim ismerik, és szerintük nincsenek irreális elvárásai.

#nők #pasi #kapcsolat #szinli #ismewrkedés
2015. máj. 2. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Apáca típus. Nem mindenkinek kell pár, jobban el van egyedül. Közben dugni lehet.
2015. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Honnan ismered ilyen jól?
2015. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
A hercegre vár fehér lovon, senki sem elég jóképű/gazdag számára.
2015. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerkedik eleget, most más a fontos az életében, nem a párkapcsolat, nincs túl egy szakításon. Ezer oka lehet.
2015. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
kérdésedben a válasz! Állítólag akar pasit, de nem találja a megfelelőt... no comment
2015. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
talán nőben megtalálja az igazit,ha eddig nem sikerült neki pasiba
2015. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Talán, mert nem kapcsolatfuggo és nem áll le az elso próbálkozónál.

Vagy jelenleg masra koncentral az eleteben.


Hidd el, nem kell ahhoz irreális elvaras, hogy ne találjuk a megfelelo part.

2015. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez a nő akár én is lehetnék, legalábbis a leírás alapján.


Röviden: Bulizni ritkán járok. A netes ismerkedésem pedig kérdéses, hogy valaha lesz e belőle valami.


Vágynék egy kapcsolatra, nincs ideálom, nem várom a hercegemet se semmi egyéb baromság. Ez mind mese, amit a nőgyűlölő pasik találnak ki, mert nem tudnak becsajozni és kell egy indok, hogy miért nem kellenek a nőknek.


Nincs pasim nekem sem egy ideje, de nem hajtogatom azt, hogy ez a pasik hibája lenne. Egyszerűen ez van és kész.


Sokan megnéznek, sokan flörtölnek velem. Nem vagyok ronda, sok ember szépnek tartanak és nem értik, hogy-hogy nincs senkim. Manapság divat, hogy a csajok futnak a pasik után, nyomulnak minden tartás nélkül, isznak, mint a gödény, füstölnek, mint a gyárkémény. Én ezt sosem csináltam. A múltam makulátlan.


Egyszer majd összejön nekem is, remélem. :)


Jah és próbálkozni mindig érdemes. :) Aki nem mer...:)

2015. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

8/8 Lánynak üzenem

Az általa leírtakkal azonosulok,de én fiú vagyok...

2015. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ezer oka lehet. a defekt sem látszódik feltétlen. amúgy egy komoly kapcsolat lezárása sem feltétlen megy gyorsan. lehet évek kellenek neki hozzá
2015. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!