Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen okai lehetnek ha egy...

Milyen okai lehetnek ha egy fiatal nő évek óta szingli? Bővebben-->

Figyelt kérdés
Adott egy nő, 25 éves azt hiszem, de akörüli az biztos, évek óta nincs senkije, vékony, okos, de csak látásból ismerem, illetve közös ismerőseink vannak. Ránézésre nem mondanám hogy defektes, de akkor miért van egyedül már régóta? Érdemes felé próbálkozni? Állítólag akar pasit, de nem találja a megfelelőt. Barátaim ismerik, és szerintük nincsenek irreális elvárásai.

#nők #pasi #kapcsolat #szinli #ismewrkedés
2015. máj. 2. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Harmincas nő barátaim között van vagy egy tucat ilyen. Az okok elég változatosak, gondolom 25 éves korban sem sokkal másabbak:


- várja a tökéletes herceget (esetleg azzal fűszerezve, hogy ha már ennyit várt, akkor a tökéletes herceg ismérvei még növekednek is, hiszen nem hiába mondott le ennyi mindenről az évek alatt, hogy meglegyen az igazi).


- nem is vágyik pasira, elvan az alkalmiakkal


- van valami defektje, ami csak közelebbről derül ki, így nem jut túl az első pár randin, vagy az egy éjszakásokon


- már lemondott az egész pasizás dologról a csalódások, megbántások miatt, egyszerűen a munkahely-otthon vonalra korlátozza az életét, így aztán ha vágyna is rá, akkor sem fog betoppanni az igazi, de gyakran már nem is vágyik rá.

2015. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
25%
#11 Úgy marhaság amit írtál, ahogy van. Ha nem vagy az illető helyében, mit makogsz?
2015. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Én is ez a típus vagyok, ráadásul 4-5 évvel fiatalabb. :-) Egyszerűen nem keresem olyan görcsösen, nem vagyok kapcsolatfüggő, bár ebben a korban ezt kijelenteni bátor dolog, idővel lehet majd változik. Próbálkozni persze én is próbálkozom, inkább kevesebb, mint több sikerrel.. :D Kaptam már én is pár pofont, pont ezért nem ragaszkodom annyira kapcsolathoz.


Egyáltalán nincsenek nagy elvárásaim, az a fontos, hogy ne játsszon velem és tiszteljen! Azért az sem hátrány, ha működik köztünk a kémia, anélkül maximum barát kategória.


Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz, ahogy előttem írták, aki mer.. :-)


21L

2015. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan nem nő vagyok de a kor az stimmel.

Szerintem neki egyszerűen nem hiányzik, ehhez a defektnek semmi köze.

"Állítólag akar pasit" Na ezt valszeg azé mondja h valami oka legyen arra h békén hagyák. Különben kapná a hüledzéseket meg a hittérítést.


Ami állítom rohadt kellemetlen.

2015. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12-es: nem hiszem, hogy marhaság lenne. Ha az ember beszélget a bartaival, akkor elég gyorsan körvonalazódnak ezek az indokok, mint jellemző, hogy valaki miért van éveken át egyedül
2015. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Rövidre zárom a kérdést: Menj oda, ismerd meg és megtudod.
2015. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
8-as hozzászóló: ha sokan flörtölnek veled, miért nem hagysz teret nekik?
2015. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#9 Akkor pacsi. :)


#17 Nos. Egy részük házas, van barátnője, de valamiért mindig engem találnak meg, pedig sokszor konkrétan kifejezem a nemtetszésemet, mégis csipkelődnek, flörtölnek. Rendszeresen ezt tapasztalom. Vannak olyanok is, akik hetek óta néznek, figyelnek, de még véletlenül sem szólítanának le.


Igazából van kiszemeltem, akinél kezdeményeztem is, de ő sajna szerintem maga sem tudja, hogy mit akar.


Szóval nem várom a sült galambot, de nem is tartok több vasat a tűzben, nekem az ilyesmi nem megy.


Túl naiv vagyok. A pofátlanoknak áll a világ, akik akár több pasival is nyomulna egyszerre, aztán kiválasztanak egyet.


Nem vagyok harsány, magamutogató, mégis kapok sok bókot, sokan megnéznek az utcán, de ez egy kapcsolattól még messze van.

2015. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nekem sincs évek óta pasim , nem nagyon járok sehova de ha 1x- 1x elmegyek szórakozni mindig kiszemel valaki csak sajnos az illető nem érdekel mert én meg mást szemelek ki, akit persze észrevesz 30 másik csaj is..
2020. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!