Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Itt csomóan azt írják, hogy...

Itt csomóan azt írják, hogy mennyire tetszenek nekik a macis pasik. Ehhez képest a legtöbb ilyen fiúra rá se néznek a lányok. Most akkor mi az igazság, és hol van a logika?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
kedves uram a nőkben ne keress logikát mert nincs! mindig az ellenkezőjét cselekszik amit mondanak
2015. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Macis testalkatú a barátom, nem értem, mit hisztizel :D Amúgy, azért a macis alkat alatt nem mindegy, mit értesz, nem mindegy, ahhoz milyen stílus járul és nem mindegy, milyen feje van mellé. Ha látszik, hogy van rajta izom is, és relatíve normális feje van, akkor szerintem sokaknak bejön egy macis alkatú pasi. Ha simán csak hájas, akkor már kevésbé, de az nem is mackós.
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel én sem vagyok az a vékony típus, így nekem a macis testalkatú pasik jönnek be. Mindig is ilyen párjaim voltak, próbálkoztak vékonyabb testalkatú férfiak is, de nekem nem jönnek be.
2015. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A valóság pont a fordítottja, olyan kövér malacokkal megy egy csomó pali, hogy az ember elsírja magát a látványtól.
2015. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert 2-esnek, 3-asnak, meg nekem a macis pasik jönnek be, attól neked még nem lesz tuti csajod, mert mindannyiunkra jut 100 másik, akinek meg nem. A kérdésedben hol van a logika?
2015. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

@5

Az a helyzet, hogy sok ilyen kérdést látok itt, amiknél azt írja MINDENKI, hogy nekik bizony az tetszik, amit leírtam. Olyat viszont még SOHA nem láttam, aki kifejezetten azt állítja, hogy ez egyáltalán nem szimpi neki.

2015. máj. 3. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még 1 ilyen kérdést sem láttam...:)
2015. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most így hirtelen ezt találtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__681..


Meg volt egy srác, aki kitette a képét, hogy értékeljék, is pozitív kritikát egyáltalán nem kapott - ezt a kérdést nem linkelem be, kolléga úr érdekében.

2015. máj. 3. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
a legtöbben akik mackósnak írják le magukat, kb olyan zsírdisznók mint a magukat "duciként" aposztrofáló csajok. jól írta valamelyik válaszoló, a mackós férfiakon van izom is, nem csak 120 kiló röcögő háj, a duci nő meg nem 95 kiló 160 centihez. fogalomzavarban szenvednek a legtöbben.
2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én még 100 se vagyok, 173 centire vagyok 85 kiló. Én ezt még bőven nem nevezném zsírdisznó-effektusnak.
2015. máj. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!