Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kép és kérdés lent főleg...

Kép és kérdés lent főleg lányok válasza? L

Figyelt kérdés

szóval a száj piercing jól állna? és göndör a hajam kivéve a frufrum, mit csináljak a fejemmel smink vagy valami?szerintem és ez tényleg komolyan mondom csúnya vagyok így külsőre ezért érdekel hogy tudnék rajta javítani? és tudom külön téma...de kezdek undorodni a fiúktól annyiszor átvertek és csak a szexre mennek...oké mondhatják buta kislány vagyok még..de miért nincsenek normális fiúk?...


[link]



2015. máj. 3. 21:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
Milyen telód van?
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
A mell bimbire ajánlatos a pirszing:D
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
nem... neked az állna jól ha nem játszanád az idiótát hanem azzal törödnél aki vagy... Ne akarj másnak látszani mint ami valójában vagy...
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Remelem ezen a kepen van rajtad felso...A piercing szerintem keves embernek all jol. Smink az mehet, csak ne vidd tulzasba.
2015. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Vágasd rövidebbre a hajad.
2015. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
aranyos az arcod.. de most azzal kár elrontani h piercinget akarsz.. meg (cáfold meg ha nem jól láttam) sztem nem kellett vna ezért melltakarós (fél)pucér képet kirakni a kérdéshez, 1 sima arckép elég lett vna.. :\ így nem csak erre gondol az ember.. hanem sajna arra is amit írtál a pasikról, és sajnos van oka... most a kép, perpill.
2015. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak normális fiú vagyok!

nem kell neked piercing hidd el nekem

na meg ruhahiányos kicsit a kép...

17/F

2015. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
jó a csempétek
2015. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy csúnya vagy?

A szájpiercing szerintem igénytelen, ezzel csak rontanál a kinézeteden.

Egyébként én is kikérem magamnak, hogy nincsenek rendes fiúk.

Az, hogy te csak a hülyéket veszed észre az nem a mi bajunk.

2015. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó ez most barom kép lett...bocsánat, de éppen fürdés előtt voltam és úgy lett bátorságom hogy oke nem halok bele tudom hogy nem vagyok szép és kész... De egyébként nem vagyok teljesen meztelen...és nem arról van szó hogy csak szexet akarnak..az nem lenne akkora hű de nagy probléma...csak az erzelmeimmel játszott egy srác..aztán egy másik is...és ez a bajom velük....
2015. máj. 3. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!