Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kép és kérdés lent főleg...

Kép és kérdés lent főleg lányok válasza? L

Figyelt kérdés

szóval a száj piercing jól állna? és göndör a hajam kivéve a frufrum, mit csináljak a fejemmel smink vagy valami?szerintem és ez tényleg komolyan mondom csúnya vagyok így külsőre ezért érdekel hogy tudnék rajta javítani? és tudom külön téma...de kezdek undorodni a fiúktól annyiszor átvertek és csak a szexre mennek...oké mondhatják buta kislány vagyok még..de miért nincsenek normális fiúk?...


[link]



2015. máj. 3. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Szerintem nem állna jól a száj piercing.

Nincs veled gond. Majd ha nagyobb leszel, fogsz még változni!

2015. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha allandoan kihasznalnak, akkor veled is baj van, ezt most nem bantasbol. Egyik baratnomet folyton kihasznaljak, eleg szep, modell alkat, de persze nem veszi eszre, hogy mindig olyan sracokkal kavar akik nem akarnak mast csak szexet. O hiaba akar komoly kapcsolatot, mindig rossz embereket fog ki, es tul konnyen adja magat.
2015. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Fanni0128 válasza:
Sziia szerintem ne. En is akartam csak aztan elgondolkodtam hogy biztos akarom en ezt?! Aztan vegul koldokombe lett :) amugy nem vagy csunya szerintem vasald ki a hajad vagy gondoritsd be jobban es tuti lesz 😉 nekem is ilyen volt a hajam hogy olyan se gondor se egyenes de elkezdtem vasalni es tokjo most mar nagyon vasalnom se kell mert tok egyenes 😄 neked lehet ra gondoriteni kene a smink ne vidd tulzasba tenyleg egy cicas tusvonal siman mehet meg szempillaspiral egy pici korrektor es szep csinos diszkret sminked lesz 😄 14/L
2015. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű a hajad így is :)
2015. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hitette el veled, hogy csúnya vagy, de valamit ő félrenézett. A piercing meg nem állna jól. SENKINEK nem áll jól SEMMILYEN piercing.


Ja bocs, fiú vagyok én is, bár szerintem úgy 6-7 évvel idősebb nálad. :D

2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Rágod a körmöd?
2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Beniy ***** válasza:
Neked szerintem nem állna jól a piercing, a kérdés második felére pedig annyit mondanék, hogy valószínűleg olyan pasikat nézel ki magadnak, akik alapvetően ilyen jellegű személyiségek. :) Hidd el vannak normális pasik is, csak picit jobban körül kell nézni. ;)
2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha amúgy is eltakarod magad, miért nem öltözöl fel?
2015. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy meztelenül fotóztad magad, most takarás nélkül is egyet légyszi!:D

Amúgy nem, nem állna jól.

2015. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szép arcod van, ne rontsd el piercinggel. nem illene hozzád
2015. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!