Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen az érdekes lany? Fiúk!

Milyen az érdekes lany? Fiúk!

Figyelt kérdés

Szijjjasztoook! :D

Legyszi, írjatok le, hogy kinek milyen személyiségű lányok jonnek be/milyen az érdekes személyiségű lany? Valakinek bejönnek a visszahúzódó, inkább mogorva típusok is? :) előre is koszonom :)


2015. máj. 3. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem leginkább az olyanok, akik 1-nél kevesebb j-vel írják azt a szót, hogy "sziasztok".
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aki meg tud lepni.. ebből mondjuk elég kevés van :)
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Istenem... -.- csak hülyülés
2015. máj. 3. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Őszinte.

Aki nem csak a lovéra,

hajt hanem szeret is!

2015. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem a visszahúzódó lányokat. A mogorva mondjuk csak egy szintig :D Amúgy meg legyenek saját gondolatai, elképzelései, esetleg valami érdekelje nagyon (irodalom,zenél,fest,kutató stb). Érzelmes, introvertált, szeret a természetbe lenni, sétálni. Ezek jutnak eszembe
2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elég nehéz definiálni, várjál várjál megpróbálom:


- érti a humoromat

- tudja fogadni az oltásokat, és viszont képes rá

- levesz a lábamról a tekintetével

- pozitív életfelfogása van, nem depizik minden hülyeségen

- nőies, nem durva, és nem utálja az embereket

- mogorva? hmm... inkább legyen hangulatember mint mogorva, mert mellettem nem lesz az úgyse, ha tényleg van humorérzéke

- szeret nagyokat beszélgetni

- amikor kell romantikus, és vadmacska egyben


Nagyjából ez az ideál :) (persze csak nekem)


26F

2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szijja

Nekem nincs konkrét személyiség, ami bejön, de nyilván az alapok legyenek meg, amit minden embertől elvárok.

Szeretem a visszahúzódó lányokat, csak lényeg, hogy nyíljanak meg.....mogorva? Ne, ne legyen az.

2015. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor a "ne utálja az embereket" résznél megbuktam :( amúgy humorérzékkel rendelkezem, de humorral annál kevésbé
2015. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, és elfelejtettem a kérdésre válaszolni. Leszbik is írhatnak? Nekem a kisugárzás mindent visz, legyen magabiztosabb nálam és hozza meg a döntéseket helyettem ha kell
2015. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Beniy ***** válasza:
100%

Lehet visszahúzódó, de csak annyira, hogy azért lehessen vele emberi módon beszélgetni, ha odamegy hozzá az emberfia. :) Egyébként legyen saját hobbija, érdeklődési köre, legyen SAJÁT véleménye a világról, ezekről lehessen is róla beszélgetni, legyen egy kis humora, még ha ez erősen szarkasztikus is (Ez nálam is erősen megvan, úgyhogy nálam nem probléma, legalábbis ha nem rejti el olyan jól, hogy már tényleg mindenki azt higgye, hogy komolyan gondolja. :D Mogorva csak annyira legyen, hogy könnyen vissza tudjam belőle hozni a normál kerékvágásba egy kis hülyéskedéssel. Nem szeretem a sokáig durcizós lányokat. :/ Jah, és előny ha szereti a kultuszfilmeket és a könyvekben is hasonló ízlése van, mint nekem (igazából gyakorlatilag ez már bőven a főnyeremény kategória), tehát például ismeri és szereti Neil Gaimant, Terry Pratchettet, illetve olvasta a Galaxis Útikalauz Stopposoknak című könyvet. :) (Ha nem is az ötrészes trilógia minden kötetét (ami már Eoin Colfer jóvoltából hatrészes), de legalább az elsőt olvasta.)

Egyetlen mondatba sűrítve nem egy egyszerű szobai dísznövény szintjén funkcionál. ;)

2015. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!