Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sosem talál rám már valaki?...

Sosem talál rám már valaki? Ti mikor találtatok párt?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, nem vagyok ronda, helyes vagyok és sok mindenkinek tetszem, bókolnak, szóval etéren nincs gond. Hanem valahogy mégsem jön az igazi, mégse hív el senki sehova egyszerűen... nem tudom. Nem vagyok az a nagy társasági ember és tartom magam az idegenek előtt, persze hamar el tudom engedni magam, ha olyan a partnerem.

Csak így érzem hogy lassan kellene valaki.

Ti mikor találtatok párt? Nem úgy értem, hogy először, hanem komoly kapcsolatra gondolok, ami mondjuk már évek óta tart.


2015. máj. 3. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

25 éves vagy?

Akkor idáig már legalább 10 ilyen ember próbált közeledni hozzád?

Gondolom, páros lábbal rúgtad ki mindegyiket.

2015. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem nagyon talál meg senki a közeledésével...
2015. máj. 3. 22:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, de hol lehet Veled megismerkedni?


Mármint azt írod, hogy "nem talál rád", és"nem vagy nagy társasági ember". Végiggondoltad már, hogy már, hogy hol ismerhetnélek pl én meg? Ok, a munkahelyeden, de eddig azon a vonalon nem jött senki. Utazás közben a BKVn nem nagyon ismerkedik senki, és kicsi az esélye, hogy a szomszédom légy.


Mi maradt még? Jársz valahova, ahol nem csak az ezer éve ismert arcok vannak, és összefutunk? Regeltél netes társkeresőre?


A sorsnak segíteni kell egy kicsit, hogy egyáltalán rádtalálhasson valaki, mert hiába lennének férfiak, akik megismernének, akik ilyen nőre vágynak ha esélyt sem adsz nekik, hogy valahol legalább egy kávéra meg tudjanak hívni...

2015. máj. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

"helyes vagyok és sok mindenkinek tetszem, bókolnak"


"Nem, nem nagyon talál meg senki a közeledésével..."


Ez a kettő kicsit ellentmond egymásnak, hiszen a bókolás közeledésnek is felfogható. Egyébként szerintem egy kicsit proaktívabbnak kellene lenned azokban az esetekben, amikor bókolnak. Erre nem gondoltál még?

2015. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"nem nagyon talál meg senki"

És aki megtalál? Azzal mi a gond?

2015. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát én a közeledést úgy fognám fel, hogy konkrétan elhív valahova. :D Ilyen kedves emberek meg sok van, lehet hogy csak kedvesek akarnak lenni és sokan nem is flörtölnek, na.

Amúgy munkám során rengeteg emberrel találkozom, igaz csak futólag sajnos... vagy nem sajnos.

Munka után rohanok suliba, suliból haza csinálni a feladatokat, aztán lefeküdni mert másnap meló... ritkán van szabadidőm, hogy extrában még menjek is valahova. Meg nem is igazán tudom, hogy hol keressek olyan embereket akik engem is érdekelnének, mert pl. buliban nem nagyon találnék... :) Én nem vagyok egy bulis alkat.


Az lenne számomra a siker, ha valaki konkrétan elhívna valahova, vagy egy telószám csere vagy bármi... de azon túl, hogy én is kedves vagyok mindenkivel viszont, semmi nincs.

2015. máj. 4. 09:57
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Esetleg suli társak, vagy haverok.
2015. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Megértelek, én sem vagyok bulizós típus, és tudom, hogy milyen, ha munka mellett tanul az ember, de más ötletem nagyon nincs, mint amit a #13ban írtam, muszáj megteremteni a lehetőséget, hogy egyáltalán valaki el tudja kérni a telefonszámod: iskola, munkahely, társkereső oldal, vagy valami hobbi. Hátha valamelyiken összefutunk, és elkérhetem a számod ;) De ha nem segítesz a sorsnak, akkor nem várhatod, hogy rádtalál az igazi
2015. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!