Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon csúnya srác vagyok,...

Nagyon csúnya srác vagyok, mégis dugtam már csajt meg barátnőm is volt, érdemes lenne PUA oktatónak állnom, van erre igény egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 13:09
 1/7 Mokyu! ***** válasza:
Ha?
2015. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nem ezen múlik...
2015. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenről még nem hallottam :D :D jézusom :D

2015. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt a gyakorin valójában ilyen pápua pua (ki)oktató a legtöbbünk. Nem könnyű, az önbizalom helyreállítása az önismerettel függ össze - azt kellene fejleszteni.

Addig is egy szóvicc:

A pápua törzs főnökét úgy hívták, hogy Puapó. Puapó már nagyon öreg volt, meghalt, ezért a törzs tagjai elhatározták, hogy választanak egy pót Pápua Puapót. Ez a pót Pápua Puapó nagyon szeretett pónilovakra vadászni, a popójukat levágta, megsütötte és megette, ezért elnevezték Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. A sok póniló popótól már nagyon meghízott, ezért elnevezték Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Az elhízás már kezdett veszélyessé válni, ezért a törzs varázslója azt tanácsolta neki, hogy szopogasson pimpógyökereket. Ezért elnevezték Pimpógyökereket-szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Mivel a törzs a Limpopó környékén élt, a törzsfőnök teljes neve így hangzott: Limpopói Pimpógyökeret-szopó Puhapopójú Pónilópopó-lopó Pótpápua Puapó.

2015. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szentté ne avassunk amiért képes vagy arra amire még pár millióan az országból?
2015. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem puna oktatónak álljál be.
2015. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az a PUA ???
2015. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!