Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fehérnép! /Nők, aki nem...

Fehérnép! /Nők, aki nem értené/. Miért csináljátok azt, hogy szemeztek egy sráccal egy gázon, miközben pasitok van?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tapasztaltam ezt mostanság. Park, üzlet, akárhol...lopva, és olykor nem is lopva, de odabámulgattok rám, aztán 5 perc múlva megjelenik a pasitok, és áldom az eget, hogy nem mentem oda. :D Ezt miért teszitek? Nem érzitek gáznak?

Ha nekem barátnőm van, annyi, hogy max. 1x ránézek egy nőre, ha tetszik is, de nem szemezgetek vele. Nem értem.


2015. máj. 7. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Most dicsekszel kisfiam vagy mi újság van??


De válaszolok neked: nem tudod megkülönböztetni az érdeklődést a nézelődéstől. Lehet, hogy oly extrém a külsőd (lehet nem is gondolod hogy az), hogy megnéznek, de nem hódolattal.

2015. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam már.

És nincs extrém külsőm.

2015. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik várakozás közben és ha valakit érdekesnek talál azt megnézi rendesen. Amúgy meg a nőkre is igaznak kéne lennie annak, hogy nem vakságot fogadott csak jobb esetben hűséget.
2015. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket olvasva fellélegzek, hogy nincs barátnőm.
2015. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén zenész, ugyanezt tapasztalom én is: néz, néz, zavartan félretekint, ismét rám néz, összenézünk, megint félrenéz zavartan, némelyik még el is pirul, rám mosolyog... Mi a fаsz! Nem vagyok én olyan marha jó férfi, hogy csak így bámulgassanak, szemezgessenek velem. Percek múlva megérkezik a hapsijuk, csók, smár, seggtapi, és mennek a dolgukra. Én meg hálát adok a tökölődős/rágódós/latolgatós énemnek, hogy nem mentem oda hozzá.
2015. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!