Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Diaknapos fesztivalra megyek,...

Diaknapos fesztivalra megyek, ahol tobb ezer diak fog resztvenni. Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
21 vagyok es eddig csak egy komolyabb kapcsolatom volt, az is mar ket eve. Szeretnek uj arcokat megismerni. De szegyenlek valakit csak ugy leszolitani, mert felek a visszautasitastol(idetlennek erzem magam). Es nem is tudom mit mondhatnek egy fiunak.

2015. máj. 8. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Odamész: Csá, elég idétlennek érzem magam, szerinted az vagyok? - Még jól is elsülhet a dolog pár feles után. :D
2015. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem egyedül mész, hanem társasággal, akkor társasággal kell ismerkedni. Ott pedig beszélgetni, a téma adva van, aztán valaki csak fog tetszeni, ha nem is rögtön szerelemből, de kedvelésből. Aztán ha ez kölcsönös, akkor majd minden halad a maga útján. De ha úgy indulsz neki a fesztiválra, hogy rögtön egy ötéves kapcsolatot fogsz találni ott, akkor esélytelen.
2015. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne a legmegfelelőbb hely az ismerkedésre, ahol mindenki iszik mint a gödény.
2015. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd hogy szopok is nyalok is! hatalmas sikered lesz!
2015. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
LEN? :D vagy masra mesz?
2015. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most váltja a LEN-t a KIN. De utóbbin ritkák az olyan arcok, akiknek ilyesmi problémáik szoktak lenni.
2015. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon van, hanem Kolozsváron (Erdély). Amúgy szerintem se itt kell ismerkedni, de az egyetemen kívül nem sok helyre járok.
2015. máj. 8. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!