Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs bizonyos lányoknak...

Las Vegas kérdése:

Miért nincs bizonyos lányoknak önkritikájuk?

Figyelt kérdés
Végig megyek Budapesten és azt látom, hogy molett vagy közepesen sonka lányok flangálnak p...a nadrágban vagy feszülős mini naciban... S-es toppokban.. A hányinger elfog néha.... S ezt mondom úgy, hogy én sem vagyok egy tál eper, de ismerem a korlátaim...

#sonka #még több sonka #nagyon sok sonka #Sonkanerry
2015. máj. 8. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjön a kép! arc nélkül, vállald be.
2015. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem teszek fel kepet :)
2015. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10


Na ja, mind láttunk már, együtt léptél fel a barátaiddal egy időben a Muppet Showba és össze is jöttél Brekivel.

2015. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

10# vagyok es ez jo poen volt koszi :D :D

Nem vagyok szoke :D

2015. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as rajtad kb 10 kg plusz súly van, de ha izmod is van nem olyan gáz. A bő, takaró leplek mindig kövérebbnek mutaták azt, aki viseli. Olyan ruha kell ami a megfelelő helyen takar és a jó részeket kiemeli. A kérdezőnek abban igaza van, hogy bálna méretekkel meg ne vegyen fel senki s-es cuccokat mert ronda.
2015. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 akkor jó :D


Én is ott voltam, ott ültem a páholyban a haverommal :D

2015. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 tudom lattalak ti vagytok az a ket zsembes oregember aki mindig belepofazik a musorba :D
2015. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A dagi csajok (és srácok) hogy a tökömbe élik túl a nyarat? Rajtam van nagyjából 7-8 kiló fölös (178 centi magasság mellé 85 kiló), amit még mindig le kéne dolgozzak, de nyáron azért megérzem, hogy nem 68-70 kilós szálkás legény vagyok. És akkor látom az utcán a 35-40 fokban a 100-on fölüli zsírsertéseket hat pofára zabálni a lángost, komolyan elgondolkodom, hogyan tudnak így élni...
2015. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!