Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha szeretne...

Mit csináljak, ha szeretne velem egy srác ismerkedni, de még mindig szerelmes vagyok a régi barátomba?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos ez a srác, kedves, figyelmes, látom, hogy tényleg érdeklem és én is nagyon szívesen beszélgetek vele, de képtelen vagyok a régit elfelejteni és még mindig ő jár a fejemben :(
2015. máj. 9. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esély a volt barátoddal még megpróbálni újra, vagy esélytelen? Mert ha nincs, akkor ismerkedj az új sráccal, hátha jót tesz vele találkozgatni
2015. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor várni kell. Ha még nem zártad le az előző kapcsolatod érzelmileg, korai újat kezdeni.
2015. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van esély, hogy a régi barátommal még lesz valami, elég zavarosan váltunk szét és nem tudom, hogy akar-e folytatást.

Ez a srác meg nagyon kedves, ha ez a bajom nem lenne, szívesen adnék neki esélyt, mert nem tudok benne semmit kifogásolni, de ilyen helyzetben még sosem voltam, nem tudom, mi a helyes ilyenkor és nem akarok ezzel a fiúval szemétkedni.

2015. máj. 9. 10:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam újat kezdeni, nem keresgéltem, csak valahogy összeakadtunk. Várni szerettem volna még.
2015. máj. 9. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha vele csak azért vagy mert kedves, meg el vagy vele ,de nem szereted annak nincs sok értelme szerezd vissza a régit :))
2015. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De neki mit mondjak? Nem akarom megbántani, vagy hogy azt higgye, nem kedveltem
2015. máj. 9. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
öszintén figyelj így én nekem jó volt veled ,és kedves vagy,de már nem szeretlek ,és nem szeretnék veled lenni ...szerintem ez normálsi
2015. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem előbb tisztázd a helyzetet a volt barátoddal. Ha összejösztök, akkor minden jó, ha nem, akkor felejtsd el ezzel a másik sráccal :)
2015. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!