Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélnek a lányok elsőre...

Miért ítélnek a lányok elsőre ahelyett, h kicsit több fáradságot vennének arra, h jobban megismerjék a fiúkat?

Figyelt kérdés

18-20 évesek vagyunk, van egy öt fős baráti társaságunk. úgy ahogy rendben vagyunk külsőre is. együtt járunk sportolni, kerékpározni, futni, kondiba is. egyikünket kivéve. a baráti körünkben van egy srác, akit nem áldott meg a sors olyan genetikával, h a sport + az edzés látszódjon a testén. akármennyit sportol, edz, kondizik, és akármennyi húst eszik, a vele született genetika miatt képtelen hízni. meg kicsit nagy az orra és ritkás a haja, szal külsőre nem egy főnyeremény:D


de tök jó fej, imádunk mi öten együtt hülyülni, volt már olyan is, h buliban megvédtük őt, mert belekötöttek a cigányok, de elkergettük őket a pi..ba. szal külsőre közöttünk ő ilyen kakukktojás.


nem tudnék rossz tulajdonságát mondani. segítőkész, szorgos, minden érdekli, tájékozott a nagyvilágból, és bevallom ötünk közül neki van a legjobb humorérzéke, gyilkosak a viccei, az ugratásai, mondhatni szinte ő a csapat vezéregyénisége, sosincs rossz kedve, mindig életvidám, megbízható. két munkahelye is van, tescóban meg cukrászdában dolgozik, és közbe tanul is, mert egyetemre akar menni


mindig azt mondják a lányok, h nekik nem számít a külső, meg h egy pasi legyen vicces, humoros, de egyben komoly is.. de a gabit sose veszik észre pedig ilyen, csak minket, mert nekünk van bicepszünk meg jól áll a hajunk etc.


am nem én vagyok, akiről a leírást készítettem.. ha én lettem volna akkor bevallanám, h én vagyok és nem tagadnám le. én egy kicsit bunkó, morcos szoktam lenni, főleg korán reggel. meg napközben csendesebb típus. de mert van bicepszem meg felfelé szélesedő felsőtestem, a lányok szemében én vagyok a húdejó pasi, pedig nem tartom magamat annak..


szal csak már engem bosszant a lányok hülye felszínessége, h pont őt nem akarja senki komolyabban megismerni sehol se, mert nem néz ki úgy mint egy szívtipró macho.. nagy az orra és? ritka a haja és? nagyon vékony a teste és? akkor ez azt jelenti, h nem kell őt megismerni és nem kell őt komolyan venni? de akkor mindig megtalálják a lányok, amikor valamibe segíteni kell, pl. fősuliról hozzá járnak angolozni, meg szívesen megy bárkihez ha lakásfelújítás van meg ilyenek, de nem kér semmit érte


kicsit hosszú lett bocsi:D


2015. máj. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódik hozzá egy csaj, lehet akármilyen jó fej, csak barátok maradnak.
2015. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

mert a nők vóban felszínesek.

mintha genetikailag bele lenne kódolva a fejükbe, hogy a (gazdag és) erős/jó felépítésű palikat kell keresniük utódlás szempontjából... sajnos ez a tudattalan párválasztás, azazla gyorsan leírok valakit mód. Azonban ha valaki megpróbálná megismerni, hamar zátonyra futhatna a csak, hiszen mint irtad a gyerek mindenhez hozzá tud szólni. Sajnos az, amit írtál, hogy megtalálják a nyűggel, az a gyerek hibája..

hagyja hogy kihasználják. Kvázi a nőknek maximum akkor kell ha nem találnak érdekes, meghallgató fülekre, így szegény csángó gyerekből lelki szemetes válik. Szerintem töbet járjatok el bulizni, csapódjatok más társaságokhoz, és akkor neki is lesz mihez szólnia, főleg ha társaságban kéred ki oylanban a véleményét amihez hozzá is tud szólni. Akkor hamar feltűnik minden nőnek, hogy ez az ember lángelme.


-C-

2015. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Öcsipók, attól, hogy azt mondják nem számít a külső még nem lesz igaz. Te se jönnél össze olyan lánnyal aki nem tetszik... Amúgy ne csak sok húst egyen, hanem megfelelő mennyiségű szénhidrátot, és rostot...
2015. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Csango gyerek". Kedves 2-es, miert kellett lecsangozni? Ezzel akartad kiemelni a srac 'szerencsetlenseget',hogy lecsangozod? Eleg serto szegeny csango emberekre nezve.
2015. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőktől mit vársz mégis? Megalázni,bunkózni,kinevetni tudnak kb. semmi mást.Kivéve aki helyes,mert annak meg ott nyáladzanak,és futnak utánuk...
2015. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!