Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találkozhatnék normális...

Hol találkozhatnék normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most lett vége nemrég egy 2 éves kapcsolatomnak és eléggé letört voltam meg minden. Végre túltettem magam rajta és most szeretnék találni egy normális barátnőt. A gond, hogy bármerre járok ugyanazt az üres, tömeg plázap*csát látom. Voltam bulizni is párszor és össze is jött volna pár csajjal, de őszintén szólva én nem erre vágyok.


Én normális lányokkal akarok találkozni, akikkel NORMÁLIS kapcsolatom lehet. Olyan, aki nem fekszik velem le az első bókra. Én udvarolni akarok neki, randizni vinni meg minden. Gimnáziumba járok, nincs sok csaj és azok is mind a tükörben pózolós iPhone-os r*bancok.


Szóval hova kéne járnom, hogy találkozzak normális csajokkal? Hol vagytok? Sajnos még az az előnyöm sincs, hogy pesti vagyok. Magamat átlagos kinézetűnek tartom, tehát szerintem ezzel se lenne gondom.


Előre is köszönöm :)


19/f



2015. máj. 9. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ÁÁ egy csomó olyan pics* ugye, mint te. :)

Köszi értettem :P

Még szűz vagyok, csak zavar... :P Ugye megérted :P

Tudom csúnya voltam :DD de most kikészültem idegileg a hülye kérdésektől, meg az élettől :DD

De te ezt úgyse érted.

18

2015. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Tényleg nem éri meg rendesnek lenni. Én az voltam szerintem. Most lesz vége lassan a majdnem 2 éves kapcsolatomnak. És azért lesz vége mert féltékeny vagyok egy csajra aki szemmel láthatóan nyomul rá meg sziveket ír a facebook falára. Az elején minden oké volt amúgy. És már tudom hogy akármit csinálok úgyis ez lest a vége.

Szóval a normális csajok ezért halnak ki. :(

2015. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem egy alapján kell elítélni a férfiakat. nagyon sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok, de vannak rendes pasik, akik hűségesek és tudnak tényleg szeretni! csak nekik is olyan lányok kellenek, akik mellett ilyenek lehetnek, szóval megéri rendesnek lenni!!


neked pedig kitartást :) ha szeretnél róla beszélni, akkor nyugodtan írj, hátha tudok segíteni

2015. máj. 9. 18:32
 14/15 Hóbogyó válasza:
Ugyanez a kérdés, csak a másik oldalról. Miért buknak a fiúk azokra a lányokra, akik megjátsszák magukat? Én nem szoktam. Nem akarok tökéletesnek tűnni. Egy darab tükörben pózolós képem sincs, a Facebookot nagyjából csak beszélgetésre használom. Egyszer tetszett egy srác, őt is én beszéltem rá arra, hogy találkozzunk. XD Azóta is csak olyan pasikat látok, akik a fullos csajokra buknak. Kérdem én, merre vannak azok a srácok, akik nem a divatos cuccokra, és a tökéletes külsőre mennek? :D 17/L
2015. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Először magadban kell rendezned h mit is szeretnél pontosan :) Ha egy rendes lányt szeretnél magad mellett tudni akkor arra koncentrálj és ne arra h miért nem találsz sehol.. mert ha arra figyelsz h "Jaj sehol sincs normális lány" "Jaj egyedül maradok, mert itt mindenki segg" :D akkor így nem fog működni :) Figyelj, ne görcsösen, csak nyugodtan, ne félve hanem bátran élj :) nyisd ki a szíved és merj szeretni! Bízz önmagadban, és akkor majd Ő is bízni fog benned! Szeresd a gondolatát h társaságra lelsz és így is lesz :) Ne szürke függöny mögül nézd a világot, ne olyan függöny mögül ami tele van félelemmel, esetleg sértettséggel.Merd szeretni a világot és magad köré fogod teremteni a boldogságodat. Amúgy sztem helyek: suli, könyvtár, edzőterem, park, tényleg ha van kiskutyád vagy vmi vidd sétálni gyakrabban olyan helyre ahol sokan megfordulnak, kávézó, :) Remélem tudtam segíteni. 19/L ;)
2015. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!