Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok az...

Lányok ti mit gondoltok az olyan fiúkról akik kivágott nyakú pólóba járnak? Nekem nagyon nem tetszenek.

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ruha alapján ítélkezni? Elég felszínes lehetsz. Ha álmaid pasija mászkálna kivágott nyakú pólóban, akkor már ő sem kellene?
2015. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ők nem is a lányoknak akarnak tetszeni :)
2015. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, "álmaid pasija" és egy olyan stílus, ami a legkevésbé sem jön be, nem igazán összeegyeztethető... A stílus, öltözködés sokat elárul az ember személyiségéről.
2015. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nekem van kivágott nyakú csak az a különbség hogy én X éve kondizok a haverom meg egyáltalán ért még súlyhoz.


Rám olyan gusztusosan néznek a nők, rajta meg röhögnek igazából, pont ezen akadt ki a múltkor, hogy mi olyan vicces rajta.


Szerintem a kivágott dolog csak izmos pasikon áll jól. Ugyanúgy mint az trikó.

2015. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én ezt gondolom xd


[link]

2015. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hány éves vagy, kérdező?
2015. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előítélet ide, vagy oda... Nálam a V nyakú póló pasin = páwa. Aki tipikus partyarc, nagyképű és egyebek. Ilyen ember már kizárt, hogy az ideálom legyen. Aki szerényebb jellem, az ilyen pólót fel sem venne, ha mégis, akkor ízlésficama van. :D Persze mindenki azt hord, amit akar, de ez a V nyak nagyon divatos lett, a menő gyerekek viselete. Számomra nem tetszik és sajnos ebben akaratom ellenére is előítéletes vagyok.
2015. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nadevárjunk, most mi számít kivágott pólónak? Mert ez például...

[link]

...szerintem normális. Nekem is vannak ilyesmi pólóim, és semmi közöm a páwákhoz.

2015. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Veszekedhetünk itt azon kinek tetszik kinek nem.


Én kiábrándítónak tartom a magassarkút mégis nagy divat. Nem csak én hanem jópár haverom is. Én se hordok V nyakút de elég sokan igen, és azok közül i selég soknak van párkapcsolata.


Szóval?! Ne akarjuk itt meggyőzni a másikat mert felesleges. Van akinek a kicsijönbe van akinek a nagy, van akit meg egyáltalán nem érdekel a méret. (itt mindenki arra gondol amire akar. több értelmezési lehetőség van)

2015. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,

Amit linkeltél, az még nem az a kategória, amiről beszéltem. :) Én arra gondoltam, amikor már nőiesen dekoltált az a póló az emberünkön, tehát kint a mellkasa. :D Nekem ez nem szexi, akkor már inkább egy ing, ami ki van gombolva kissé, ha latin csődört akarunk játszani. :D Persze tiszteletben tartom mindenki ízlését, nem teszek megjegyzéseket, nem sértek meg senkit, ez csak az én véleményem, biztos van, akinek tetszik, különben nem lenne ekkora divat. :)

2015. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!