Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni intellig...

Hol tudnék ismerkedni intelligens, egyszerű, kommunikatív, számomra normális 17-23 éves lányokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom, ahol az ismerkedés lehetősége egyenlő a nullával. Interneten próbálkoztam már, de nem sok eredménye van annak sem. Diszkók, és egyéb helyek kilőve. Ötletek? Esetleg más, akinek hasonló a problémája? 20 | F.
2015. máj. 10. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Külsőre milyen lányt keresel?
2015. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehol, mert az ilyenek mind foglaltak.
2015. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.: nem mind, csak az, aki ilyen, de nem csinos, nem kell senkinek.
2015. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem számít a külső, elsősorban olyan lány érdekelne engem, aki tud tervezni, és önálló. Mondhatni azt is, hogy egy komoly kapcsolatot szeretnék, hosszútávút, de először meg kellene találnom a hozzávaló személyt. Természetes ezt a külsős dolgot úgy értem, hogy legyen a külsejében valami ami megfog, utána már mindent az döntene el hogy belsőre milyen. Mert szerintem ha külsőre ok nekem az alany, de belsőleg egy száraz kutyasz@r szintjén van, nem nő.
2015. máj. 10. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát egy 130 kilós lánnyal is összejönnél, ha ilyen?
2015. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Össze. Ha valami olyan dolog van a külsejében, ami nekem tetszik.
2015. máj. 10. 19:49
 7/9 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha gondolod. Magamat viszonylag normális gondolkodású lánynak tartom, bár sajnos elég zárkózott és nem túl csinos vagyok.
2015. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod, szívesen beszélgetek. :) 19L
2015. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisváros neve?
2015. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!