Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szólsz ehhez a Randivonala...

Mit szólsz ehhez a Randivonalas bemutatkozáshoz?

Figyelt kérdés

Elérhetőséget szeretnék kérni mert másképp nem tudjuk felvenni a kapcsolatot.



Nekem erre nincs időm.

Nagyon soknak találom itt a naplopó unatkozó életunt

nézelődő elégedetlen folyton kereső "csodakereső"embert.

(nem azt írtam hogy férfit azt írtam hogy embert)


Akik várnak a nagy csodára és így és itt öregszenek meg.

Akiknek semmi sem elég jó.

Akik nem tudnak kűzdeni és ragaszkodni..mert van másik.Mindig van másik.

(és inkább nézegetik a kamulapokat és álmodoznak)


Olyan kell aki érti már hogy a nagy csoda az úgy következik be ha időt szánunk rá törődünk vele nem pedig ha kapkodunk .

Nem lesz kellemes 80 évesen a gimnazista képeddel itt

remegő kézzel a klaviatúrát nyomkodni.de én szóltam előre ne csodálkozz.


Itt vagyok a sült galamb helyett .


Kellemes , intelligens , vonzó csinos Nő vagyok nagyon ritkán szemtelen.

Komoly üzletemberrel politikussal orvossal vagy ügyvéddel közgazdásszal ismerkednék.Ha csak annak hiszed magad az lehet hogy kevés lesz:( na persze...és majd pont én kellek neki? azt hiszem hogy igen.


Sorry eddigi tapasztalataim alapján velük értem meg magam

és mindenkinek szíve joga hogy a legjobbat kapja-és ezért a legjobbat adja.


Nem tagadom egy nagyon különleges emberrel volt kapcsolatom. Nagyon magas a léc de nem lehetetlen.


Tudnod kell én is nagyon óvatos vagyok.


Szeretettel

Krisztina



2015. máj. 11. 22:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet farkalja a kaszás, undorító egy teremtés még látatlanban is.
2015. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Megérsz te ennyit?
2015. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaa hogy nem a tiéd.
2015. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%

Részletes vélemény, ahogy én látom:

Nincsen vessző: ,,,,,,,,,,,,


"Nekem erre nincs időm." - Mire? A párkeresésre? De ez nem egy ilyen oldalon van?

"folyton kereső "csodakereső"embert" - Bocs, nyelvtanmániás vagyok (szóismétlés) Egyébként egyetértünk, valóban sok van.

"Mindig van másik" - milyen elragadó mondat, nekem ebből az jön le, hogy valamilyen szinten értéktelennek tekint, elvégre könnyen lecserélhet bármikor.

Unja a csodakereső embereket, de ő is azt keresi...

"Nem lesz kellemes 80 évesen a gimnazista képeddel itt

remegő kézzel a klaviatúrát nyomkodni.de én szóltam előre ne csodálkozz." - köszönöm a figyelmeztetést, te névtelen adatlap, nem fogok rácsodálkozni. Mellékállásban jósnő?

"Itt vagyok a sült galamb helyett ." - Jó étvágyat mindenkinek.

"intelligens" - helyesírása nem ezt tükrözi... DE ITT VANNAK VESSZŐK! Amik később megint eltűnnek :(

"Komoly üzletemberrel politikussal orvossal vagy ügyvéddel közgazdásszal ismerkednék.Ha csak annak hiszed magad az lehet hogy kevés lesz:( na persze...és majd pont én kellek neki? azt hiszem hogy igen." - Ó, megjelent egy nagy adag elvárás "intelligens" kisasszonynál :O Hiszem, hogy nekik az adatlap írója kell majd, ha meg tudják majd fizetni és diszkréciót tanul.

"Sorry eddigi tapasztalataim alapján velük értem meg magam" - Szex közben nem kell feltétlenül beszélni...

"Nem tagadom egy nagyon különleges emberrel volt kapcsolatom." - 3,2,1... Hé, most kellett volna hanyatt esnem?

"Tudnod kell én is nagyon óvatos vagyok." - Rajtad kívül még ki?


Fiúk, annyira idegesítő, mikor megtaláljátok a buta liba tipikus esetét, és mindenki orra alá dörgölitek, hogy íme, ilyen minden nő és ezért nem lehet velük összejönni. Nem, nem ilyen, de eddig is rengeteg Nő írta le ezt már és mégse hittetek nekik.

2015. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem jön be, sznob karrierista, pénzleső pitsa lehet Krisztina. Értelmes ember nem munkakörhöz köti az ismerkedés lehetőségét, hanem emberhez.
2015. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!