Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Tényleg...

Most mit csináljak? Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vesztettem el a szüzességemet a pasimmal.(Utána a bban a hónapban néhányszor még volt sex) Egy hete tűnt fel, hogy még sose késett ennyit a ciklusom. Vettünk a barátnőmmel egy terhességi tesztet és pozitív volt! Védekeztünk: gumi (Durex), és fogamzásgátló tablettát is szedtem, ahogy az orvos előírta. Attól féltem, hogy kiszakadt, ezért még 72 órásit is vettem be. Most tényleg terhes lettem?
2010. júl. 12. 19:56
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
19 éves.
2010. júl. 12. 20:05
 12/38 anonim ***** válasza:
első hsz-elő vagyok..húúú ha ezek után terhes vagy akkor én talponlövöm magam
2010. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Voltál azóta nőgyógyásznál? 72 órás tablettál honnan szereztél? Azt csak úgy nem adnak gyógyszertárban... Azt csak nőgyógyász ír fel... Ezt most így nem értem... :S
2010. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
ismerősöm a gyógyszerésznő, adott nekem tabit, extra parázós nő vagyok, mindent megtettem, hogy ne legyek terhes. Előre megterveztem az egészet.
2010. júl. 12. 20:09
 15/38 A kérdező kommentje:
nem voltam nőgyógyásznál. Mert nem hittem benne, hogy terhes lehetek, Csinálok még egy tesztet és holnap elmondom hogy terhes vagyok e vagy sem, imádkozok, nehogy az legyek..:(
2010. júl. 12. 20:11
 16/38 anonim válasza:
Nem lehet, h a 72órás tett be ennyire és azért nem jön meg? Mert az elég durva dolog, nem véletlenül nem osztogatják csak úgy...
2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Rainmaker ***** válasza:
A ciklusod amiatt is késhet, hogy telenyomtad magad hormonnal... Fogamzásgátló+72 órás egy kicsit nagy löket egy 19 éves lánynak. Legközelebb gondolkodj, mert akár meddőség is lehet a dologból... Szedd a sima fogamzásgátlót rendesen, és nem lesz semmi gáz. Komolyan.
2010. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
huh, ebbe még bele se gondoltam, hogy a tabitól késik. őszintén remélem, hogy így van és nem leszek az. Tegnap reggel ültömben gépezés közben rámjött a hányinger és hánytam is. Meg folyton fáj a fejem. Ugye ez nem azt jelenti hogy.. na mind 1 a nőgyógyásznál jobban senki se tudja.
2010. júl. 12. 20:15
 19/38 A kérdező kommentje:
A barátom elutazott nyaralni, ha tudná mit élek át.. De ha babát várok fel fogom nevelni.
2010. júl. 12. 20:17
 20/38 Rainmaker ***** válasza:
Az simán lehet az idegeskedéstől is.
2010. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!