Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Tényleg...

Most mit csináljak? Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vesztettem el a szüzességemet a pasimmal.(Utána a bban a hónapban néhányszor még volt sex) Egy hete tűnt fel, hogy még sose késett ennyit a ciklusom. Vettünk a barátnőmmel egy terhességi tesztet és pozitív volt! Védekeztünk: gumi (Durex), és fogamzásgátló tablettát is szedtem, ahogy az orvos előírta. Attól féltem, hogy kiszakadt, ezért még 72 órásit is vettem be. Most tényleg terhes lettem?
2010. júl. 12. 19:56
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
minden lehetséges, köszönöm a válaszokat és drukkoljatok, hogy a baba majd csak 30 éves koromra csússzon be!
2010. júl. 12. 20:23
 22/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetsz terhes.


A fogamzásgátló akkor nem véd, ha hánytál, vagy hasmenésed volt.

Óvszerrel együtt tuti biztos sztem. Nem értem miért lett pozitív a teszt, ilyen védekezés mellett.


Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a nőgyógyász.

2010. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

hat figy. en siman tudtam enni esemeny utani tabit a gyogyszertarba.

en miutan bevettem a tabit, ra 5 napra mejott. es 20 napos volt a havim....

szal nm tom

2010. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
:/ a gond az, hogy én se tudom
2010. júl. 12. 20:53
 25/38 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló meg 72 órás? Gratulálok, most tömted tele magad egy jóóó nagy adag hormonnal, ne csodálkozz, ha késik. Mégis mit gondoltál? Nem vagy antitabletta párti, én is azt szedek, de mondd, te normális vagy? A gyógyszer+ a gumi bőven elég, ha nem nem szakad ki, hogy a jó francba lennél terhes? A gyógyszerésznek is rengeteg esze lehet, ha csak úgy kiadta neked.
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
* nem vagyok
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

én ezt teljesen nem értem... :S

Hogy lehet az, hogy ennyire aggódós vagy, meg minden, de csak 3 hónap után vetted észre, hogy késik? Amikor nálunk necces volt a helyzet, minden nap vártam, hogy mikor jön meg...

Minden esetre drukkolok neked, és írd meg holnap az eredményt!

2010. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
sok sikert hogy ne legyen babád!de sztem nem lesz
2010. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ez tuti kamu. De viccnek elég szar.
2010. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A két gyógyszertől is mutathat fake pozitívat a teszt, sőt, az egyik fajta teában is van valami, ami bezavarja. Hányás lehet a melegtől is.
2010. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!