Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Tényleg...

Most mit csináljak? Tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vesztettem el a szüzességemet a pasimmal.(Utána a bban a hónapban néhányszor még volt sex) Egy hete tűnt fel, hogy még sose késett ennyit a ciklusom. Vettünk a barátnőmmel egy terhességi tesztet és pozitív volt! Védekeztünk: gumi (Durex), és fogamzásgátló tablettát is szedtem, ahogy az orvos előírta. Attól féltem, hogy kiszakadt, ezért még 72 órásit is vettem be. Most tényleg terhes lettem?
2010. júl. 12. 19:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
két gyógyszertől mért mutatna pozitívat??? a teszt a terhességi hormont mutatja ki, amit az emberi test terhesség esetén termel... hiába vett be két gyógyszert, attól még nem lesz terhes, ergo nem termel terhességi hormont a test...
2010. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nemrég jöttem meg a nőgyágyásztól, és nem vagyok terhes, nektek volt igazatok, nem kellett volna bevenni mindkét gyógyszert. Nagyon megkönnyebültem. Köszi a válaszaitokat.
2010. júl. 13. 12:17
 33/38 anonim ***** válasza:
Örülök neki:) Legközelebb meg ne idegeskedj ennyit:)
2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
én is örülök neki. a foggátlót épp azért szeded, hogy a barátod nyugodtan beléd élvezhessen. szóval mielőtt ilyet csinálsz, vagy kételkedsz, kérdezd meg az orvosod, biztos nem harapja le a fejed.
2010. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a kommenteket szal lehet irta már vki amit most fogok: nyugi, nem leszel terhes, és egyébként nem ismerlek de büszke vagyok rád. annyi sokmindent lehet itt olvasni meg a nagyvilágba h nem védekeznek és te rácáfoltál ezekre mert bizztosra mentél:)komoly elismerésem!minden rendben lesz!
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: Azért a ló másik felére sem kell átesni. Normálisan kell védekezni. Ez nem az.
2010. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
mióta nem jött meg?:D am.én meg nemakarok drukkolni,hogy 30 éves korodba csússzon be, inkább tényleg akarj, és ne véletlen csússzon be.:)
2010. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
21:41es vagyok és mondanám az utolsó előttinek: nemtudom hányéves a csaj, viszont jobb lenne ha terhes lenne?és esetleg abortusz?vagy megtartja és nem tud róla gondoskodni??néha sajnos kénytelen az ember meglépni olyan lépéseket ami kockázattal jár.. ha ő úgy látta jónak akkor h ezeket megcsinálja akkor talán vmilyen szinten jól tette ill. jobban mint a felelőtlen hülyegyerekek akik csak úgy együttvannak vkivel semmi védekezés nélkül.. gondolom mostmár ő is tanult belőle h nem kell ennyi félével védekezni viszont még mindig úgy gondolom h inkább így tegyen vki mint h nem védekezik és esetleg gyerek lesz belőle. ennyi:)
2010. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!