Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 éves a kisfiam a hasam...

2 éves a kisfiam a hasam szépen visszahúzodott de a csipőm és combom még kicsit duci! Hogyan tudnám onnan leadni? Kb.10 kg-ot szeretnék fogyni.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el tornázni de az étkezésnél mire kell odafigyelni?
2011. júl. 2. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem csak egy kicsi hiányzik, és meg van a -10 kg. én ezekre törekedtem kaja ügyi szempontból:

-többször ettem (4-5x naponta)

-a szénhidrátot csökkentettem, a fehérjét növeltem

-a zsírt nem hagytam el teljesen, de törekedtem, hogy pl. libazsír helyett növényi alapú zsiradékot használjak

-többet ittam, 2 liter volt minimum (ha nem bírtam már a vizet, jött az ízesítetlen tea)

-káros anyagokat tartalmazó élelmiszereket kerültem

-inkább reggel ettem gyümölcsöt, illetve magas szénhidráttartalommal rendelkező ételt (úgy gondolom cukorra is szükségünk van, de nem mindegy mikor esszük és milyen intenzitású sport, mozgás mellett)

-a káros szokásaimat leküzdöttem (régen sokat kávéztam, néha cigiztem, stb.)


ha bármikor éhes is voltam (ez ritkán fordult elő), akkor salátát ettem egy nagy doboz natúr joghurttal, vagy félzsíros túróval

édesszájúság nem gond, mert magas fehérével rendelkező dolgokból is lehet nagyon finom dolgokat csinálni! (pl. túrógombóc)nem csak a kakaós piskóta létezik:D


sport heti 4x volt, szerintem fontos, hogy pihenőnapokat is tartson az ember, nyugalmi állapotban nőnek az izmok (tehát fontos az elegendő mennyiségű alvás is, remélem meg tudod Te is oldani)

és ne feledd: ha nő az izmod, az anyagcseréd is gyorsabb lesz, így a zsírégetés is felgyorsul! tehát javaslom a súlyzós edzéseket is! ja, és ég valami: nagyon hasznos a szabadban eltöltött idő is!


remélem hasznos tanácsokkal segítettem, kívánom, hogy legyél sikeres, gyönyörű anyuka!:)


19L

2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsánat a helyesírási hibákért, igyekeztem gyorsan leírni a legfontosabb dolgokat, remélem nem hagytam ki semmit. majd még gondolkozom, és később visszaírok:)
2011. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon aranyos vagy :)
2011. júl. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!