Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz lenne ha qrvával...

Az gáz lenne ha qrvával veszteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy gáz, én kétszer meggondolnám, hogy kezdjek-e a későbbiekben olyan pasival akiről tudom, hogy kurv@zott.

Próbálj meg ismerkedni. Nem tudom hány éves vagy, de ha 14-20 között, még baromira nem vagy elkésve.


Egyébként olvasd el, itt sokak szerint nem gáz...érthetetlen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__13..

2010. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
52%

"Aki azt írja, hogy nem gáz, az prostival vesztette el.

Szóval gáz"


Ez nem igaz, én nem prostival vesztettem el , még is azt írom , hogy nem gáz , ő dolga .

2010. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
86%
LOL, azt olvastam hirtelen, hogy "Az gáz lenne ha egy gyertyával veszteném el a szüzességem?"
2010. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 szilike pit bull válasza:
67%
az nem gaz ha egy olyannal csinálod csak legyen nálad Trabant gumi mindig
2010. nov. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
50%
Szia! nem gáz lenne de miután közösültetek és összejönnélegy csajjal elkaphat valamit..
2010. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ. Ha nagyon ronda vagy, akkor valszeg nincs sok esélyed máshogy elveszteni, tehát akkor nem gáz. Ha nem, akkor viszont várj egy olyan lányra, aki ingyen is hajlandó.
2010. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
49%
tegnap 23:48 mekkora állat vagy :D felpontozlak xD
2010. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
0%
nem gáz.....legalább a csajodnak megmondhatod hogy már érintettlen vagy!!!!
2010. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem lenne gáz!

Hanem szánalmas...

18L

2010. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 alfonz64 ***** válasza:
8%
Nem teljesen mindegy, férfiaknál nem olyan mint nőknél hogy az élmény örökre megmarad nem olyan lelkizősek. Amúgy meg qrvánál meg azt kérhetsz amit akarsz gondolom ha már ez a kérdés megfogalmaztad képben vagy, bár ha csak pl az osztálytársak már mind elvesztették effektus akkor még várjál. Amúgy meg a nők szokták elítélni szóval ne nagyon hangoztasd abban a körben vagy annak akivel szeretnéd majd komolyabban is. A nőknek nem olyan fontos a szex, inkább lelkizősek, amúgy érdekes valahogy a nők megérzik hogy a férfi kufircolt mert ha barátnője,gyereke,vagy durva a férfi annál jobban kattannak rá, bár azt mondják ez a gének miatt van hogy minél egészségesebb utód születhessen :)
2010. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!