Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz lenne ha qrvával...

Az gáz lenne ha qrvával veszteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

ma 09:24


De igen, baromira megmarad az emléke. Hogy neked nem maradt meg esetleg, az téged minősít.

2010. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 virtual freddy válasza:
86%
Gáz!!! Olyanna dugj akit szeretsz, nem olyannal aki pénzért dug veled.Nem kell azt siettetni, meg egy prosti mi élvezetet tud nyújtani???? Beteg az aki prostikkal foglalkozik!!!
2010. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
75%
ja
2010. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
82%

Jobb lenne, ha kivárnál egy olyan lányt, akihez érzelmi kapcsolatod is fűződik! Ne csak a vágy (állati ösztön) vezéreljen! Ettől függetlenül bármit mondhatsz a haveroknak. Bízzál benne, hogy majd az 1. lány megértő lesz, és még örülni is fog neked! Ösztönösen fogod tudni, mit kell csinálni :)

Tudom, nehéz! Ha mégis így veszítenéd el a szüzességed, abban a pillanatban nem is fogod bánni, de feltétlenül védekezz! Késöbb rá fogsz jönni, egy normális kapcsolat után, hogy ez a prostis dolog csak egy kicsivel adott többet egy jó önkielégítésnél! Tanulni sem fogsz belőle, mert a "hivatásos": "érzelem nélkül, mechanikusan csinálja, nem fog türelmesen tanítgatni, magyarázni, mert a pénzedért minél elöbb túl akar lenni rajta (ez az érdeke, és jöhet a következő).

Tehát nem javaslom!

2010. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
50%
Csak bátran szűzfiúk, még mindig jobb mint a Marok Marcsa
2010. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
73%

Gáz!

A szüzesség elvesztése -nemtől függetlenül- egy nagyon meghatározó élmény, ami olykor kihathat a későbbi szexuális életre is.

Nem beszélve arról, hogy egyszer, ha gyereked lesz, és szóba jön a téma, elég sok kellemetlenséged származhat belőle.

2010. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 alfonz64 ***** válasza:
12%

@Tommka

"egy nagyon meghatározó élmény, ami olykor kihathat a későbbi szexuális életre is. " Így van, nekem sokat segitett ott tanultam meg hogy tudom a végkifejletett tovább huzni szerintem vannak olyan dolgok amiket nem szivesen kérsz a kedvesedtől, föleg hogy a nők olyan pletykásak, másnap már az anyos is tudná.


Nem azt mondom hogy mindenki oda járjon de sokat tanultam, azért volt már egy pár pasival.


"Jobb lenne, ha kivárnál egy olyan lányt, akihez érzelmi kapcsolatod is fűződik! Ne csak a vágy (állati ösztön) vezéreljen!" hát sok történetet tudok ami röhögésbe vagy elbénázták és hát az megöli a romantikát, vagy olyan korán ment el a srác hogy már nem kellett levetközni :)


"a pénzedért minél elöbb túl akar lenni rajta (ez az érdeke, és jöhet a következő)" hát nem tom neked hol van ilyen rosz tapasztalatod de nem darabszámra ha nem órára kell fizetni én pl: 2,5 órával kezdtem és a végén beszélgetünk meg maszást is kaptam. Amúgy neki is érdeke hogy ne érezd magad rosszul, mert nem jössz vissza. Bár lehet hogy csak azért mert jó képű,és nem ronda vagyok meg ha már ezt leírtam nagy képű is :)


Ha tényleg sikerül egy őszinte segitő kéz :), lányt találni ami manapság ritka, föleg ha elbénázol valamit nem kellemes ha kiröhögnek. Akkor inkább az lenne a megoldás. De manapság a rövid kapcsolatok a divat, és van mikor abban sincs több érzelem. Az igaz hogy többet nyujt ha érzelmileg is kötödsz a lányhoz, azzal lenne az igazi. Ha tudod a dolgokat helyén kezelni tapasztalat szerzésnek szerintem nem rossz. Bár a disco-ban is vannak olyan csajok akiken tuleshetsz, föleg hogy lassan a nőknek kell fizetni a fiuknak meg ingyenes lesz mert kevesseben járnak le. Bár divat hogy mostmár a nők kezdenek ki a pasival. Akár tapasztalatot egy idősebb, vagy tapasztaltabb lánnyal is gyűjthetsz.

2010. nov. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%
Maga az aktus nem a legnagyobb blama. De, ha bekapsz mellé pl. egy nemi bajt, az már blama!
2010. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%
GÁÁÁZ!
2010. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
56%
Leginkább Alfonzo 64 közelítette meg a tutit. 1. Ha mindkét fél szűz, na az a gáz! 2.Egy fiúnál nem igazán szerencsés kifejezés a "szűz". 3. Ha a pár egyik tagja, mondjuk így: "járatlan", nagyon üdvös, ha a másik tapasztalt. 4. A prostik között is van sokféle, de jellemzően gépiesek, plusz ott a veszély! És végül 5. Szerintem nézz ki egy dögös érettebb hölgyet, aki kedves, türelmes, nem aláz le, nem röhög ki, de tanít! Ez százszor jobb, (és olcsóbb) mint egy hivatásos! Ráadásul ő is örülni fog az anyáskodó szerepnek! Sok sikert, fiú! rbaby
2010. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!