Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz lenne ha qrvával...

Az gáz lenne ha qrvával veszteném el a szüzességem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:40
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
48%
Az egy 19F aki szűűz
2010. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 zeiksz válasza:
51%
Én nem tartom annak. 31/F
2010. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

"Gondolod ha a lonyának elsírod, hogy szűz vagy, akkor nekiáll majd magyarázn" - Az jó, akkor akar valamit. De 99% szóba se áll veled, mert tudja, hogy nem tudna mit magyarázni.


"LOL, azt olvastam hirtelen, hogy "Az gáz lenne ha egy gyertyával veszteném el a szüzességem?"" - Figyelj hogy ne legyen meggyújtva!


"4. A prostik között is van sokféle, de jellemzően gépiesek, plusz ott a veszély! " - Ja, aluljáróban, utcán semmiképp! Inkább neten nézz szét, de a jó az mindenhol drága. Viszont sajnos a legtöbb lányt csak az különbözteti meg a prostitól, hogy nem beszélitek meg előre az árat.


"És végül 5. Szerintem nézz ki egy dögös érettebb hölgyet, aki kedves, türelmes, nem aláz le, nem röhög ki, de tanít! Ez százszor jobb, (és olcsóbb) mint egy hivatásos! Ráadásul ő is örülni fog az anyáskodó szerepnek!" - Ez a legjobb lehetőség, és ezt a legnehezebb kivitelezni. Csak hogy valami biztatót is mondjak: Hajrá!

2010. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%
Attól sem kell tartani, ha majd az első kapcsolatodban netán mindketten szüzek lennétek! Nálam így kezdődött, és még sok évig jártunk együtt! Önmagában a szüzesség elvesztésétől még nem leszel tapasztalt szerető, tehát nincs szégyellni való!
2010. nov. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Szerintem ha nincs más megoldás akkor menj. De ne egy retket szedj össze, hanem valami elit qrvát. Azok drágábbak, de biztos "jobb" élmény lenne, mint egy ilyen útszéli agyonhasznált retek.
2010. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 dozzer válasza:

orákig lehetne ezen vitatkozni ez a te dolgod hogy gáz e vagy nem emiatt nem fog eliténi senki.

de pl én nem fizetnék ezért semmit amit ingyen is meg lehet szerezni csak idöt és érzést kell rá szakitani

2010. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 dozzer válasza:
a másik meg hogy ha tul fiatalon veszted ell lehet elönynek fogod érezni de a késöbbiekbe csak hátrányod lessz mert akkor nem fogod sokáig élvezni a sex et
2010. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
LÁÁÁÁÁMAAAAAAA (de amúgy lesz@rom)
2010. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!