Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek? Folytatás

Figyelt kérdés

Előző kérdésem folytatása:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1734..


további kérdéseim:

egyes válaszok új gondolatokat ébresztettek bennem. pl. a lányok többsége nem jönne össze szűz fiúval, ellenben a k*rvázást elítélik.

Akkor úgy gondolják hogy vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatot?


Persze akadtak olyanok is akik azt írták örülnének egy szűz fiúnak, de ez az egész elég komolytalanul hangzott kb. "milyen poén lenne ha szűz lenne a barátom" stb.

ellenben a tapasztalataim nem ezt tükrözik... mert azért látszik, hogy melyik srác tapasztaltabb szexben (külső, lányokkal való viselkedés stb.), és érdekes módon a lányok leginkább velük akarnak összejönni.

Ők az "anyai ösztön" miatt próbálják nyugtatgatni az embert? :)


2011. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
egyébként ez sztem cuki ha nem lennék ilyen fiatal segítenék rajtad!
2011. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

köszi de az ilyen segítséget akkor sem fogadnám el, ha korban passzolnál...

ugyanis a nagyon megalázó ha valakivel sajnálatból ismerkednek.

2011. ápr. 26. 13:01
 33/39 A kérdező kommentje:

10:27: rondaság, ezen nem lehet változtatni.

és van ilyen sajnos. tapasztalat!

2011. ápr. 26. 13:02
 34/39 anonim ***** válasza:
nem akarok még ilyet nyújtani mert fiatal vagyok de én nem sajnálatból gondoltam hanem mert sztem cuki:)komolyan ha lennék 20 izgatna a tudat h betörjük egymást ilyen fiúval!Nem értem miért baj ha vki 23 évesen szűz akkor ha férfi?iért mindenkinek 16-17 évesen kell elveszíteni hülyeség!Aki emiatt visszautasít sztem buta.V van más oka is sztem csak annak van oka sírni ha vki 40 éves és még szűz
2011. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"ma 19:24

Tuti hogy beteg vagy ember!

Tudod ha az igazira várnál és csak akkor vesztenéd el,akkor ha 60-évesen sem találnád meg az álitólagos igazit,akkor majd utána megtalálnád?"


Szerintem meg te vagy beteg, a kutyás hasonlatodat elnézve biztosan. Nem tűnt fel, hogy azt írtam, hogy felesleges az igazira várni, mert az úgysem létezik? És akkor miért ne veszítse el az ember, akár egy egyéjszakás során.

Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt még leugatsz másokat, gyökér!

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

13:06: az első kérdésemben (magyarázatban) láthatod hogy hány lánynál kizáró ok, ha szűz a pasi. Ezenkívül sokan viccesnek is tartják, mert "töketlen".

Mindegy. Nem látom értelmét, hogy többet írjak ide.

Minden jót!

2011. ápr. 26. 15:10
 37/39 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha nem vallanád be h az vagy 1 nőd volt és csőő akkor még lehetsz béna
2011. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

szia nem tudom hogy meg olvasod-e a valaszokat ha igen remelem ki tudlak kicsit mozditani az elkeseredesbol.

Voltam hasonlo helyzetben mint te hidd el a fiuk is nagyon valogatanak es nekik is csak a szep lany kell .

Na de most terjunk vissza hozzad latom nagyon elseredtel es kezded megutalni a csajokat ami nem jo a barataidat is elveszitheted igy.

Ha ugy gondolod h segit nyugodtan menj el egy hivatasoshoz nem kell senki orrara kotni es azt sem h szuz vagy mert mihelyt elmondod azon kezdesz kattogni h most biztos ugy gondolnak rad...

Nem vagy helyes, na es vallald fel onmagad, csinal valamit jol, keresd meg a tehetseged (tanc,kuzdosport,stb)

billentsd ki magad ebbol az onocsarolasbol ha meg magadnak nem tetszel akkor masnak sem fogsz.

Persze a legtobb lanynak a helyes fiuk teszenek aztan par pofaraeses utan rajonnek (vagy nem)hogy a szemelyisegnek is kene passzolni. Merthat aszep fiunak is budos a lehellete reggel, vagy izzad a laba... mindenkinek van hibaja.

nem te vagy az egyetlen akinek nem szep a kulseje az emberek kis hanyada nez ki jol. En ismerek part ahol a fiu toloszekes a lany meg atlagosan szep es amikor megismertek egymast a fiu mar le volt benulva.

az riaszt el lanyokat hogy nagyon akarod .

2011. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

olvasom még a válaszokat, és kedves tőled, hogy próbálsz biztatni :)


de őszintén szólva már lemondtam róla, és próbálom ezt tudatosítani magamban. így hátha könnyebb lesz, mintha vágyakoznék kapcsolatra de nem lehet.

2011. máj. 9. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!