Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek? Folytatás

Figyelt kérdés

Előző kérdésem folytatása:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1734..


további kérdéseim:

egyes válaszok új gondolatokat ébresztettek bennem. pl. a lányok többsége nem jönne össze szűz fiúval, ellenben a k*rvázást elítélik.

Akkor úgy gondolják hogy vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg a párkapcsolatot?


Persze akadtak olyanok is akik azt írták örülnének egy szűz fiúnak, de ez az egész elég komolytalanul hangzott kb. "milyen poén lenne ha szűz lenne a barátom" stb.

ellenben a tapasztalataim nem ezt tükrözik... mert azért látszik, hogy melyik srác tapasztaltabb szexben (külső, lányokkal való viselkedés stb.), és érdekes módon a lányok leginkább velük akarnak összejönni.

Ők az "anyai ösztön" miatt próbálják nyugtatgatni az embert? :)


2011. ápr. 22. 12:11
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

19:51


Nekem nem csak a külső számít !!! Az én barátom sem tökéletes, ennek ellenére mindennél jobban szeretem. Ő az én Medvém :)

2011. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:

Szia!

Nekem előbb egy kérdésem lenne: írtad (előző kérdésesben láttam), hogy a külsőd miatt érzed, hogy nincs semmi komoly. Miért, hogy nézel ki, ennyire drasztikus lennél? (Amúgy nem hiszem, csak kíváncsi vagyok.:)

2011. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Jesszus ne vegyétek már ilyen vér komolyan a dolgot :D. Oké, hogy fontos ezt elismerem, de itt mindenki arról papol, hogy jajj ő milyen erkölcsös mert nem volt még lánnyal, jajj meg ő is mert még ő se vesztette el, akkor biztos nem nőcsábász... Ez önmagában lehet, hogy igaz de azért abba is gondoljatok bele, hogy nem tudja senki, hogy előre mi fog történni. Mármint számomra ez a papolás úgy hangzik mintha baj lenne, hogy volt már partnere valakinek ezelőtt és lefeküdt vele... Most aki prostihoz megy az nyilván nem ez a kategória :D, de azért nem kell ilyen vér komolyan venni ezt. Attól még hogy valakinek volt több partnere ezelőtt nem jelenti azt hogy nőcsábász vagy nem erkölcsös vagy hogy egy k@rva... Nyilván szerette az akkori partnert is, és ezért feküdt le vele.


A kérdésre is válaszolva egyébként nem gáz, hogy 25 évesen szűz valaki. Miért lenne? De annyi ilyen kérdés van már... 17/f voltam és még nekem se volt barátnőm :P

2011. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:

19:51


igen, nekünk lányoknak számít a külső. nevezhet akárki felszínesnek, de kell valami ami megfog, hiszen nem megyek oda egy discoban, egy koncerten, vagy akármilyen helyen egy olyan sráchoz, aki külsőleg nem nyer meg. az igazat megvallva, nem is megyek oda. csak elkezdek jeleket adni, ha bejön, bejön; ha nem nem. DE nem csak belsőleg, de külsőleg is mindenkinek más az ízlése. vannak olyan lányok, akiknek tetszenek a lenyalt sötét hajú, csőnacis, feszülős pólós srácok, szomorú szemekkel, cigivel, pipával stb. de vannak akik a tipikus szívtipró pasikra buknak, vannak akik a macsókra. ízlés kérdése minden. mindig kell valami, ami megfog. legyen az a tekintete, a pólója, akár a szemöldöke, kell, ami rá irányítja a figyelmemet. lehet, hogy mást majd épp az fogja taszítani, ami nekem tetszik. szóval igen. számít a külső. és senki ne mondja, hogy csak a lányoknak fontos.


"a külső-megfog.a belső-megtart.(a szex-hozzáláncol)"


a kérdezőnek válaszolva pedig... nem taszító, de én pl. szeretem ha a barátom tapasztaltabb nálam. de persze ebben is mindenkinek más az ízlése...


16/L

2011. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Én szűz sráccal vesztettem el a szüzességem, miután véget ért a kapcsolatunk, összejöttem a mostani barátommal, aki szintén szűz volt. Lehet tapasztalatlanok voltak, de ösztönösen jól tették a dolgukat :) És mostani barátom még teszi is :) :)
2011. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ja igen, mindketten 21-22 évesek :)
2011. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
első 20:08: legyen elég annyi, hogy csak barátként szoktam helyes lenni...
2011. ápr. 26. 06:36
 28/39 anonim válasza:
ez hülyeség. :)) ilyen nincs, biztosan van akinek tetszel? de úgy érzed csúnya vagy, vagy kicsit husibb? vagy mi?
2011. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem engem ez nem zavarna inkább felizgatna én töröm be a kis nyunyit!:D 17/L
2011. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Egyébként az előző vok nem értem miért ne lehetne vki 23 évesen szűz nemtől függetlenül majd akkor sírj ha 40 évesen is az vagy addig meg sztem nem próbálkozol elég ügyesen és tanácsot kérni/tovább próbálkozni kéne
2011. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!