Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lesz ilyen felfogás mellett...

Lesz ilyen felfogás mellett valaha barátom?

Figyelt kérdés

19 vagyok és még szűz. Lett volna már alkalmam elveszíteni, "megdugatni" magam, de nem akartam. Én először szeretném megismerni a másikat, hogy kialakuljon a szerelem, és legyen köztünk kapcsolat. És pár hónap után szeretném, ha arra kerülne a sor. Akikkel eddig összehozott a sors, viszont azt mondták, hogy szex nélkül nincs kapcsolat. Most én vagyok a hülye, hogy szeretném szerelemből elveszíteni? Én nekem ez több, mint két test egyesülése, oda nekem lélek kell, szerelem. Már kezdem elveszíteni a reményt. Van esélyem így? Vagy menjek bele az egy hónap utáni szexbe, hátha a kapcsolat komolyabbra fordul majd utána?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 5. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés vagy, akkor igen. Azt mondhatnám, aki vár rád, biztos megérdemel, de nem mondom, mert én pont az ellenkezőjét tapasztaltam meg sajna...Ilyen is van sajna :( Jól vigyázz, győződj meg róla biztosan, hogy az az illető is szeret-e téged, vagy csak szórakozik és a rózsaszín ködtől nem látod, mit akar valójában. Ne járj úgy, mint én, aki 23 évesen azt hitte, megtalálta az igazit, de az illetőnek csak addig kellettem (pedig várt rám), de későn jöttem rá...
2009. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
szia, 17éves fiu vagyok, nem tudom menyire adtok a véleményemre de elmondom.Szerintem ez a dolog teljesen normális a barátnőmmel 5.hónapja vagyunk együtt és én nem azért vagyok vele mert várom h mikor feküdjünk le hanem aszerelem miatt 5hónapja vagyunk és szüzek vagyunk mind a 2-en és még elöttünk az élet rengeteg az idő még simán ráérünk, majd ha teljes mértékben "felkészültünk egymásra" majd akkor.
2009. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Irtad, hogy szerelemből akarod elveszteni. Szerintem a szerelem mellé nem társul idő, ha egyszer belédcsap a villám, akkor nincs mit tenni, nem számit az idő. Szerintem te még eddig nem találkoztál a megfelelő emberrel, akibe villámcsapásszerűen beleszerettél. Ismerkedni, együttjárni valakivel...persze igy is kialakulhat a szerelem, de az közel sem olyan lángoló, mint amikor első látásba beleszeretsz valakibe. Én 16 évesen szeretkeztem elöször, két hét együttjárás után. Iszonyatosan szerelmes voltam (még most is), mindketten tudtuk , hogy most kell megtörténnie, és ösztönszerűen biztunk egymásban, az idő pedig nem számitott, olyan volt mintha már évek óta ismertük volna egymást! Két éve vagyunk együtt.

Sok sikert, hogy megtaláld az igazit, de szerintem legjobb ha megjegyzed, hogy a szerelem és az idő két külön fogalom. Ha egyszer belédcsap az érzés, hát engedj neki...

2009. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Namost, a kérdésedből nekem az jön le, hogy barátod már biztosan volt. Ezesetben teljesen korrekt, ha az elsőt nem csak egy dugásnak akarod, hanem egy Igazi Szeretkezésnek. Úgy az igazi, ezt én is elismerem.

Szóval, valszeg te is olyan berkekben mozogsz, ahol a szüzesség 11 éves kor felett már ciki.

Majd megtalálod azt, aki hozzád való, a többi kanos meg menjen és csapja ki magának ha arra van szüksége :)


F/18

2009. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akár ilyen, akár olyan. Mindegyik hasznos volt számomra, ha más nem megismertem jobban azokat a véleményeket, amiket az eddigi barátaim képviseltek, csak esetleg ennyire nem tudták, vagy nem akartak megsérteni, és ezért nem öntötték szavakba.
2009. márc. 5. 21:46
 16/19 anonim válasza:
100%
várj amíg nem érzed hogy megtaláltd az igazitt!ne agodj előbb utob megtalálod,és megéri várni!én is így voltam amíg megnem találtam az igazi szerelmet,jah és már a mennyaszony vagyok pedig fiatalok vagyunk!
2009. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több ilyen felfogású lány kéne, mint TE! Várj az igazira, szerintem a szexhez szerelem is kell, sőt... azért hívják szeretkezésnek, mert szerelemből történik. Van remény, még fiatal vagy.

21/szűz fiú

2009. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hello!


Én 28 éves vagyok. Férfi.


Elég sok dolgot megéltem már...

DE. Egy biztos nálunk férfiaknál nem úgy megy hogy türelmesek vagyunk hanem egyből már csak a szexet lássuk már..

viszont van egy kis bökkenő a Nő, igen a nagy betűs Nő nem ilyen, neki érzelem kell meg szeretet..

ha nem vagy az a fajta (és lássuk be nem vagy az) aki minden osztálytársaddal, minden jóképű sráccal lefekszel,

akkor ilyet ne kérdezz hogy te vagy e a hülye.

Nem vagy az egyáltalán.

Ha együtt vagy valakivel és SZERETED nomeg ő is Téged akkor ez jön magától, belül tudod mikor kell eljönnie ennek az időpontnak.

olyan emberrel "férfivel" meg ne légy együtt aki egyből, de ha nem is egyből, azt akarja hogy vele légy.

ha félsz attól hogy megtörténik ma este, vagy nem akkor nem készültél fel még rá.

ne félj ettől az érzéstől és ne is gondolkodj ezen

mint mondtam ezt belül fogod érezni, ki az, és kinek kell odaadni azt a bizonyos Szüzességet..

sok sikert ne görcsölj soha, ja és ez nem menőző dolog hogy barátnőiddel beszélitek, hogy nekem már két hete elvette egy srác, nekem tegnap... Akkor neked is lépni kell.

NEM! Érezd mikor kell jönnie.

Ja még mielőtt utolsó sorom írom :

Csak annak add oda akit szeretsz és ő is szeret.

Ez egy olyan dolog amire egész életedben (nem vicc)

emlékezni fogsz... ha megbánod azt már nem bírod jóvá tenni.

Szeress és szeretnek majd....Szia

2009. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
szerintem igazad van
2009. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!