Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan gyözhetném meg anyukámat?

Hogyan gyözhetném meg anyukámat?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint még korai a szex....15 éves vagyok és már fél éve együtt vagyok a barátommal aki 16 éves ..és anyukám azt mndta hogy szeretne tudni arrol ha elvesztem a szüzességem ...de ö ne szeretné hogy még elveszitsem...és nem akakrom hogy anyukámmal rossz legyen a kapcsolatom...hogyan gyözzem meg hogy ez már nem korai..??
2011. máj. 9. 20:59
1 2
 11/12 jin ***** válasza:
25%

ja utsó

a kérdezőse anNyi

használd már az eszed!!éS EZT NEM BÁNTÁSKÉNT irom

Senki se tart ja be mert ha vmit tudni akar és nem akar hülyeségat csinálni!!ezért kérdez!

NEM AZ A HÜ.YE AKI KÉRDEZ HANEM AZ AKI NEM ÉS H.LYE MARAD V H.LYESÉGET CSINÁL

2011. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát... nem tudom ez nagyon függ a helyzettől, meg hogy mit éreztek egymás iránt a pároddal. Én (akkor még) barátnőmnek (mostmár feleségem) 14 évesen vettem el a szüzességét, én 16 voltam. Most ő 27 én 29 és várjuk az első picinket :)) Szóval.. nem tudom ez nagyban függ attól, hogy... hát tőletek.
2011. jún. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!