Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnál valakit akit nagyon megszeretsz és képes lennél úgy leélni az életed hogy ő az egyetlen akivel szexeltél és ha én lennék az, akkor engem nem zavarna hogy szűz vagy.
2011. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
65%

hát az elgondolkodtató h vajon hogyan is jutottál el 23 éves korodig, h semmi akciód nem volt, mert azért ez igen ritka sztem

nálunk gimiben a 16 évesek zöme rendszeresen szexel, és ezért nekem tök elképzelhetetlen, h valaki átessen a serdülő korán meg utána a pár éven úgy h semmi nincs

az ösztönök nem hajtottak ? hogy bírtad ki ?

2011. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
Most benyögöm bónuszként: még soha nem csókolóztam :S
2011. máj. 20. 12:09
 14/66 anonim ***** válasza:
100%
ez aztán kiveri a biztosítékot. egyébként én sem. és én is hasonló korban vagyok (24). és szarok rá. komolyan. kit érdekel? majd ha akarok valakit és ő is engem, akkor megtörténik. nem? de.
2011. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
de, hajtottak az ösztönök, csak ép a kiszemelt csajokat nem . néhány próbálkozás után arra jutottam, hogy pihentetem a dolgot , mert lehet külsőmmel van gáz . 15 évesen 92 kiló voltam . eléggé dagi gyerek. ma már 75 kiló vagyok, és már a fejem sem olyan , mint egy hülye-gyereké. de ennek ellenére sem jön össze semmi, mivel mostanra már a kezdeti lelkesedés is kialudta az ( úgysem jön össze megint semmi ) hozzáállásom miatt. a sikerélmény sem tud erőt adni, mivel még nem igazán volt benne részem, és úgy érzem, mintha egy olyan csapdában lennék, ahonnan nem lehet szabadulni, és nagyon szenvedek a gondolattól, hogy ez már örökre így marad nálam , mint az egyik 50 éves rokonomnál :S
2011. máj. 20. 12:15
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fogsz találni olyan lányt, aki 20-23 éves, maga is szűz és majd együtt felfedezitek a dolgokat!
2011. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a szitu van nálam is. Sajnos ismerkedni nem merek nagyon csajokkal emiatt, pedig lett volna már lehetőségem.

Mondjuk én 21 éves koromig igénytelen, csúnya, ellustult ,,hájpacni" voltam, azóta meg annyit fogytam, hogy senki se gondolná rólam elsőre, hogyan is festettem régen.

2011. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:
látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával. szívesen maradnék még , de holnap délelőttig nem tudok géphez ülni. addig is szívesen várnék segítő jellegű jó tanácsokat a saját és a hozzám hasonló problémával küzdők részére .
2011. máj. 20. 12:21
 19/66 anonim ***** válasza:
78%
egy biztos: amíg zavar titket, hogy nem voltatok nővel és nincs senkitek, addig nem is fog összejönni semmi. én értem, hogy az emberek jeletősebb része társas lény, de azért ennyire szánalmasan nem kell ragaszkodni ahhoz, hogy legyen valakid. Egymagad is teljes értékű ember vagy, megállsz a lábadon. És ha ez így van, akkor majd jöhet egy másik teljes értékű ember, egy nő, akivel együtt is jól érzitek magatokat. a 24 éves, nem csókolkodó voltam.
2011. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak 26 éves. Na és?
2011. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!