Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim válasza:
100%

szintén zenész... ugyan ez a cipő, de nem tartom gáznak

s ha ilyen fiúval taliznák az se lenne

szerintem nem gáz

23L

2011. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
48%

ha a kérdés az, hogy hazudj e, akkor a kitérő válasz, hogy a legtöbb lánynak nem fog tetszeni


11:50

sajnos néha még csak nem is élvezet, hanem kötelesség és bizonyítás.

amelyik nőnek vibrátor vagy, az jó minőségű tapasztalt férfit keres


12:15

itt nyilvánvalóan nem önmegtartóztatásról van szó. akkor fennáll a veszélye a "ki akarok próbálni mást is"-nak. egyszerűen sportolni és egészségesen kajálni, mellette művelődni kellene. ha kikupálódnál, több lány mászna rád. kérdés, hogy jó érzés e csak azért szeretve lenni ahogy kinézel. lehet akkor meg az lenne a bajod hogy túl jól nézel ki. tipikus jónő probléma, hogy mindenki csak megfektetni akarja.

ismerkedj, legyenek lány ismerőseid, mert tényleg 50évsen is így maradsz. nagy számok törvénye alapján 10000ből csak bejösz 1nek.


12:22

ebben van igazság, de a társfüggőség inkább lányprobléma.


12:39

ha ez te vagy ebből egyáltalán nem látszik az alkatod, de arcra nincs semmi gond. látom kertesház. menj ki az egyik fához vagy porolóhoz húzóckodni, futhatsz is a környéken, vagy biciklizz, és eltűnik a zsír, helyette izom lesz.


12:39

nagy igazság


12:42

nem érted nem erről van szó. önértékelés. amint hallja hogy a többség 16-18 évesen már túl van rajta, neki 19 évesen már nyomasztó. ha társadalmi elvárás lenne hogy csak 24 felett történjen meg, mindenkinél a 24 alatt lenne "gáz".


13:11

az önbizalomhiány jellemzően férfiatlanságból alakul ki. rossz táplálkozás, kevés mozgás, eltunyul, gebe lesz vagy hájas, erőtlen, nincs normális hormonműködése. +egész nap otthon ül a gép előtt, emberekkel is cseten beszél, nem csoda ha valaki ezek után nővel is csak fotóról mer szembenézni.

2011. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
48%

na azért az is a férfiatlanság egyik nagy megnyilvánulása, amikor se nem tunya se nem túl vékony, hanem pont a túlkompenzáció miatt akár egészen kigyúrt (v másképpen sportos), csak valamiért akkor is hiányzik belőle a férfiasság (ez fiúk közt gyakori nagyon, amikor serdülőkorban van egy tudattalan rivalizálás a nemiszerv mérete miatt, és abszolút tipikus reakció, hogy a "kisfarkú" kompenzálásként kigyúrja magát pl)


Na de az alapkérdésre válaszolva: én ugyan nem értem, hogyan lehetséges ez, de végül is nem annyira gáz, csak sztem a legtöbb lány is csodálkozni fog ezen. Ebben semmi rosszindulat nincs, csak a puszta realitás.

2011. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

7:50:


A másik 23/F vagyok. (12:39, 13:11)

Nekem sokáig az volt a gondom, hogy totál elhanyagoltam magam, sőt, még a fürdést is ritkábban ejtettem meg az átlagnál. Egyszercsak eldöntöttem, hogy ezt nem hagyom annyiban. Olyan szinten lefaragtam a túlsúlyomat 1,5 év alatt, hogy már elférne rajtam néhány kiló plusz, és annyira fitt vagyok, mint még régebben soha a rengeteg bicajozásnak, és futásnak hála. Az ápoltságra is hatványozottan figyelek. Ismerőseim (barátok, haverok, családtagok) szerint jóképű, és szép lett az arcom, csak azt az építő kritikát kapom néha, hogy többet is ehetnék, meg izmosodhatnék kicsit. Teljesen begyepesedve szerencsére nem vagyok, mert időnként elhívnak a haverok bulizni, szóval általánosságban bírják a fejemet. Valahogy csak a nők felé nem merek komolyabb szándékokkal nyitni. Kevés női haverom, és barátom van. Egyszerűen nem tudom természetes folyamatként kezelni a nőkkel való ismerkedést, mintha valami idegen világ lenne a számomra.

2011. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
megint leírom, mert tetszik: szarjátok le. egyébként pedig beszélgessetek sokat. komolyan mondom. lépjétek át a saját komfortzónátokat. ne akarjatok megismerkedni egy lánnyal sem legalább 0,5-1 évig. viszont mindenkihez, aki egyedül van (akár a buszmegállóban is) menjetek oda, szóljatok hozzá, beszélgessetek, kezdve az öreg néniktől és bácsiktól a gyúrós kemény csávókon és a csúnya lányokon keresztül akár a legszebb lányokig. nem számít, ki az, ti menjetek, beszélgessetek, és legyetek nagyon kedvesek. ha bunkó módon válaszol valaki, ne sértődjetek meg (képzeljétek magatokat a helyébe), csak mosolyogjatok kedvesen, és köszönjetek el udvariasan. a lényeg, hogy hangulattól és időponttól függetlenül mindig beszélgessetek idegenekkel. elhihetitek nekem, hogy ez nagyon sokat segít. nincs ciki helyzet, úgysem látod őket többet. szarjátok le a nőket, az emberekkel ismerkedjetek (ezt úgy értem, hogy a jó nőben se a nőt lásd, hanem az embert, akivel beszélsz pár szót, aztán elbúcsúzol). nekem ez már nem jelent gondot, pedig én is gátlásos voltam. én vagyok az 1. oldalról a 24 éves férfi, akinek nem volt még kapcsolata nővel. és leszarom. és jó. ezt kéne megértenetek, hogy nem kell mindenáron nő nektek sem. ettől senki nem lesz kevesebb.
2011. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
jó, hogy ilyen sok válasz érkezett és az is jó, hogy eltérő vélemények is akadnak, némelyikből elég sok bölcsesség sugárzik . köszi a válaszokat
2011. máj. 21. 22:38
 37/66 anonim válasza:
48%
16 évesen, és 5ös skálán talán 4es. Én 5 milliárdért se vártam volna 23 éves koromig. 18/F
2011. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

én 20 évesen vesztettem el a szüzességem azzal a fiúval, akit a mai napig is szeretek.


Örülök, hogy így alakult, mert a találkozásunk és az összebarátkozásunk is nem a szokásos sablonra épült. Mindenek volt felvezetése, minden a maga idejében történt. Meg tudtuk ismerni egymást és szeretni egymást.


Minden úgy alakult nekem mint egy mesében. Nem is számítottam rá, hogy találok egy olyan embert, aki még igazi lovag a korában is. És léteik! Megtaláltam. Szóval érdemes volt rá várni.


Szerintem nem gáz, hogy szűz vagy. Bele lehet tanulni a dolgok mikéntjébe, és ha olyan lányt választasz, aki tényleg szeret ,akkor őt meg a legkevésbé fogja érdekelni.

2011. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

Az én barátom még szűz volt (és 21 éves) mikor találkoztunk,nekem már volt tapasztalatom.Nem zavart,sőt örültem is neki,hogy nem feküdt le fűvel-fával,hanem megvárta az arra érdemes lányt (engem :))Nálam nem az alapján van esélye egy srácnak,hogy szűz-e.Fontosabb,hogy mennyire tudok vele beszélgetni,mennyire tetszik,milyen ember stb.


21/L

2011. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

én 17 évesen, most vagyok 24


És a kérdésedre a válasz szerintem nem egészséges,hogy 23 évesen még szűz vagy, vagyis inkább az nem,hogy még nem volt egy normális kapcsolatod.

23 évesen már egy felnőt ember vagy akinek társra is szüksége van, akivel megtud beszélni mindent, aki mellé esténként oda tud bújni.

A legtöbb embernek ennyi idősen már családja van.

2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!