Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

13:25 haggyad már a hüyeséget...

Én FIU vagyok,szintén szűz,és kit érdekel?!

Az a gond velem hogy nagyon válogatós vagyok,és egyszerüen gátlásos a lányokkal való beszélgetés közben ez alatt pl(falra nézegetés,haverhoz hozzá szólás,telefon elővétele stb )tökre ki vagyok főleg mostanában,kinéztem egy nagyon szép nőstényt magamnak,de van pasija és nagyon nehezen birom ki,hogy ne mondjam el neki hogy minden porcikám kívánja.

Továbbá,szerintem egész jó kiállású legény vagy,szal fel a fejjel el jön még a te időd,és azt fogod mondani hogy a tisztelt,gyakorikerdesek.hu-s forumozóknak igazuk volt:)

sok sikert a továbbiakban!

18/F

2011. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__18..


Egyből ez a kérdés jutott az eszembe. Amúgy ne görcsölj ezen!

2011. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim válasza:
Nekem jobb lenne ha nem használtat kapnék XD barátom 21 évesen vesztette el velem, és nekem így volt a jó
2011. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

a párkeresésed hatékonyságát mindenképpen rontja, hiszen, ahogy már sokan mondták, ebben a korban a tapasztalat mindig jobb. én nem szeretnék "megtanítani" egy srácot sem arra, hogy kell jól használnia a szerszámát. másrészt viszont egy olyan srácot sem szeretnék, aki isten tudja hány nővel volt már előttem, attól nagyon rosszul érezném magam. tehát nekem például az lenne a legjobb, ha már lenne is tapasztalata, de azért mégsem túl sok.

egyébként pont én osztom itt az észt, 18 évesként, úgy hogy a barátommal együtt vesztettük el a szüzességünket. :D sajnálom, nem akartam okoskodni, csak belegondoltam.

2011. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:35


nem okoskodsz, mert igazad van. Ebben a korban már illik egy kis tapasztalatnak lenni ezen téren.

2011. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
Illik vagy nem illik, erőszakkal senkit nem kényszeríthet arra, hogy ugyan már, járjál velem!
2011. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
erőszakkal nem is kell senkit kényszeríteni semmire, de a kedves kérdező még egy csókon sincs túl, és valószínűleg elég félénk ahhoz, hogy kezdeményezzen egy lánynál.
2011. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim válasza:
Pont nem gáz, hogy ennyi idősen még szűz vagy... :) Az annál inkább gézosabb, hogy a 14 évesek már nem életet élnek... :S :)
2011. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Én inkább irigylem a mai 14 éveseket, hiszen ők kevésbé lesznek gátlásosak 20as éveikben.
2011. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz és azért mert 23 vagy és elakarod veszíteni ne feküdj le senkivel mégha nem is ígyvan... de csak azzal akit szeretsz! :) szerintem azért egy normális pasi sokkal többbre tartja a 23 éves szüz lányokat mert tudja, hogy biztos van benne tartás... :) ;) inkább legyél még szüz minthogy 14-15 évesen már nem életet élj... ;)
2011. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!