Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudnál egy képet kitenni magadról? Úgy megnéznélek.
2011. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

Engem ha külsőleg bejön az illet (nem ez a fő tényező) továbbá aranyos kedves stb. egyáltalán nme zavarna ha még szűz volna. Én ezt úgy gondolom,hogy inkább zavaró ha vki csak egyéjszakás kalandokból,rövidke kapcsolatokkal henceg. Én lány vagyok 21-et pont betöltötem mikor megtörtént. Azóta is azzal a fiúval vagyok, 2 éve már.S mai napig zaavr, hogy ő sok lánnyal volt. Borzasztó érzés belegondolni, másrészt meg ottvan h mennyire szeretem. :(

Na de a lényeg, hogy nem ciki ne aggódj, hamarosan ha ráfekszel a témára, közösségbe jársz, biztos találsz vkit akivel lehet először csak csók, stb. de végül egy olyan lányt akivel végre megtörténhet. :) Szép napot, s bocsi a hosszú okfejtésére. :)

2011. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
2011. máj. 20. 12:39
 24/66 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nem az a normális, hogy mi huszonéves korunk után is ezen görcsölünk, kb. 18-19 éves korunkra kellett volna lennie legalább egy párkapcsolatnak. Pluszba minden csapból a szex folyik, így manapság szinte már elvárás mindkét fél részéről némi tapasztalat megléte. Így nem éppen egyszerű értékes emberként tekinteni magunkra.
2011. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az az értékes ember, aki megfektetett vagy megcsókolt legalább egy nőt huszonéves koráig? Mert én úgy látom, hogy ezt állítod. Nem hangzik egy kicsit hülyén? Szard már le, hogy mások mit csinálnak.
2011. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%

Leszarni könnyű, de akkor én is le leszek szarva. Hozzájárul az egészséges lelki fejlődéshez a kapcsolatok kialakítása, és nálam bizony vannak hiányosságok ezen a téren. Nem tagadom, egyértelműen bennem van a hiba, mégpedig a gátlásosság, görcsösség, amikor a másik nem képviselőivel társalgok.

Ennek pedig ösztönösnek, természetesnek kellene lennie, én mégis felnagyítom magamban, és ezért kizárólag magamat hibáztathatom.

2011. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagostól eltérő eset a miénk, így joggal nézhetnek ránk furcsa szemmel, hogy vajon miért is alakult így.
2011. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen vesztettem el, nagyon megbántam. inkább lennék 23évesen is szűz... :/

18.L

2011. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim válasza:
100%

15 voltam


20F

2011. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ronda, nyugodtan próbálkozz.
2011. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!