Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban ez a helyzet, nincs más, mint bemelegítés céljából prostihoz menni...
2011. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:01

az a baj, hogy sok embernek nem tűnnek fel az ilyen emberek mellett azok, akik tényleg normálisak. igen, tényleg vannak ilyenek, akikről írtál, de azért néha kicsit jobban is körülnézhetnél, a világ nem csak ezekből áll. az a baj, hogy mindenki általánosít, a tinédzserek vagy ribancok vagy májerek, nem is érdemes velük foglalkozni, mert idióták... utálom az ilyen dumát, én például nem voltam ilyen sem a barátnőim, de még a környezetem sem ezekkel volt tele. nem vagyok csúnya, nem vagyok buta, van humorérzékem és szerinted érdekelt az ilyen bulikon valakit? le sem szartak még a szerényebb fiúk sem. de még a barátnőimmel sem nagyon foglalkoztak, pedig velük sincs semmi baj, éppen ellenkezőleg. a fesztiválokon meg a koncerteken foglalkoztak velünk egyedül, ott értelmesebb a társaság.

2011. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

meglepődtem, hogy milyen sok válasz és segítség érkezett. Először is: elképzelhető, hogy önbizalom hiányom van , de akkor az abból fakad , hogy nincs semmi tapasztalatom , vagy, ami van , az mind negatív . negatív tapasztalatokból nehéz önbizalmat nyerni. Ez valószínűleg az én hibám, mert túl korán kezdtem próbálkozni és valószínűleg olyan csajoknál, akik akkoriban még gondolom a szőke hercegeket várták, vagy csak simán ,,csúnyagyerek efekt" volt.

Nagyon szívesen mennék bulizni, de jelenleg a melóm miatt sem erőm , sem energiám nem marad rá. Ha fáradtan mosottszarként megyek buliba , szerintem kevésbé tudnék sikert elérni. sajnos most nem tudom jobban kifejteni a dolgot , de próbálok minél hamarabb ismét feljönni gyakorikérdésekre.

2011. jún. 15. 14:15
 64/66 anonim válasza:

Kedves kérdező! Le vagy maradva. Én 27 éves, szintén fiú vagyok. Én is szűz vagyok még.

Én eleinte gimiben nagyon szerettem volna már összejönni egy lánnyal, de ismertem annyira magam, hogy tudjam, semmi esélyem. Aztán úgy voltam vele, hogy megvárom az igazit... most van egy párom (lány természetesen), szeretjük egymást, de még nem voltunk együtt. Igaz, én nagyon vágyom már rá, de elfogadom az ő álláspontját, hogy még nem szeretné.

Erőszakoskodni nem fogok, kész csoda, hogy egyáltalán ő szóba állt velem.

2011. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
hát igen , a problémám valószínűleg abból adódik, hogy nem merem magam ráerőltetni az emberre, mert attól félek, hogy esetleg elriasztanám azt a csajt aki tetszik
2011. jún. 29. 20:59
 66/66 anonim válasza:

Szija :) Szerintem egyáltalán nem gáz, nincs vele semmi gond, inkább ritkának mondható. :) Rátérve a testiségre: a szex az,mikor pl egyéjszakás kalandban veszel részt, semmi érzelem,csak testiség. A szeretkezés pedig, mikor a pároddal vagy együtt. :) Ha az utóbbira vágysz, akkor ez eleve nem kérdéses,h a párod elfogad olyannak, amilyen vagy, és h nem csak a testiségről szól. :)

18 év, lány

2013. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!