Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítetted el?...

Hány évesen veszítetted el? Egy 5-ös skálán mennyire gáz, hogy szűz vagyok 23 évesen?

Figyelt kérdés

szerinted rontja a párkeresésem hatékonyságát az a tény , hogy még szűz vagyok?

mármint ezt úgy értem hogy:

Csajok! ha találkoznátok egy annyi idős sráccal, mint én, akkor melyik lehetőségnek örülnétek jobban? ha a srác még nem volt senkivel, vagy ha már kitudja hány nő volt meg neki?

ha lehetne nemet és kort is írjatok léci! :)

23/F


2011. máj. 20. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, és létezik olyan normális lány, aki a huszonéves szűz srácot többre tartja? Mert itt éppenséggel erről van szó, nem szűz lányról. :)
2011. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim válasza:

Szerintem gáz, már bocsi, ok, hogy várj amíg igazán szerelmes leszel stb., de az, hogy még csak nem is csókolóztál és már 23 vagy nekem azt üzeni, hogy egy önbizalomhiányos, önértékelési problémákkal rendelkező egyén vagy, aki mivel még egy lányt egy csók erejéig sem tudott meghódítani nem igazán fogja sokra vinni az életben, hacsak nem változtat valamit az életén

Ez az egész valahogy nekem nem természetes. A fiatal férfiak egészséges természetéből szerintem az következik, hogy 14-15 fölött elkezdenek lányok iránt aktívan érdeklődni. Ha tévedtem nézd el nekem

2011. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Hát ez marhajó, akkor szerinted jobb, ha felakasztjuk magunkat?
2011. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

14.00

És szerinted ez úgy megy, hogy feltámadnak a vágyaink, odamegyünk a lányhoz és lesmároljuk?

Te és még sokan mások nagyon el vagytok tévedve. Egy fiúnak ezerszer nehezebb a dolga, mint egy lánynak. :(

2011. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
nem, nem azt várjuk. csak tudod, ahelyett, hogy itt sajnáltatjátok magatokat, próbáljatok tenni valamit ellene. menjetek el bulizni és kezdjetek el beszélgetni egy lánnyal. nem a klub legszebb lányára gondolok, hanem valakire, akin látszik, hogy kedves, sokat mosolyog, de mégis visszahúzódó. meg fogsz lepődni, rengeteg ilyen lány van, csak nem tűnik fel. azokhoz kell odamenni és elkezdeni beszélgetni vagy táncolni vele. nem kell rögtön ágyba vinni, elég ha csak megcsókoljátok, már az is dob az önbizalmon, aztán majd lehet komolyabb partnert is keresni, akivel majd akkor szexeltek, ha már egymásba is szerettetek. gondolom, hogy mennyire nehéz lehet először, de akkor is meg kell próbálni, vagy így fogtok meghalni. esetleg a fanatikus hívők, akik teljes mértékben elutasítják a házasság előtti szexet, majd 30 éves korotokban azt mondja, hogy nem gáz, hogy még szüzek vagytok és összejön veletek.
2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

21.58

Fogalmam sincs, miről beszélsz. Én már sok éve járok bulizni, próbálkoztam már rengeteg lánynál, soha semmilyen sikerélményem nem volt. 180 magas, arányos testalkató ember vagyok, az arcom is rendben van, mégis ugyanaz a reakció. Mintha valami falat építenének maguk köré, az az érzésem sokszor, védelemül a mocsok, szemét férfiak (jelesül én) ellen.

2011. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

22:24

nem lehet, hogy túl nyomulós voltál? úgy értem, látom, hogy van önbizalmad (ami egyáltalán nem probléma), viszont a lányokat, akikről írtam, általában elijeszti. azért javasoltam őket, mert a kérdező valószínűleg igen kevéssel rendelkezik, úgyhogy ha megtalálja velük a közös témát, működhet. lehet, hogy más veled a probléma, sajnos mivel nem ismerlek, nem tudom megmondani, hogy mi. de ha olyan lehetetlen ez a dolog, akkor sokan mégis hogy képesek rá már sokszor 15 évesen? azt meg, hogy minden lány azt gondolja, hogy minden pasi szemét, csak a filmekből veheted meg azoktól a lányoktól, akiknek van okuk ezt mondani. sokak viszont nem így gondolják, csak erről senki sem vesz tudomást. :)

2011. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

"de ha olyan lehetetlen ez a dolog, akkor sokan mégis hogy képesek rá már sokszor 15 évesen?"


Na látod, ez egy jó kérdés! Nem tudom neked megválaszolni, pedig jócskán magasabb az intelligenciahányadosom az átlagnál. Bár sokan felvetették, hogy talán éppen ez a baj.

Irigylem is rendesen azokat, akiknek nincs ilyen problémájuk.

2011. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

Hát igen, a mai 15 évesek zöme gyorsan rákap a dolog ízére.

Valamit csak jobban tudnak, mint mi.

2011. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Megmondjam, mit? Sokaknak nem fog tetszeni, de kimondom: hülye, primitív ösztönlények, akik pontosan összeillenek a mai tinicsajokkal, akik szintén ugyanilyen ösztönlények. Értelem nuku. Aki értelmes, az szív, mert nagyon kevés hozzá hasonló van és őket is nehéz megtalálni.

Amikor pedig valaki azzal jön, hogy gondolkodjon el, aki ilyen, hogy mit rontott el, akkor pontosan itt a lényeg! Nem kell gondolkodni, csak lemenni az ő szintjükre és azt tenni, amit egy állat is tenne.

2011. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!