Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinaljak szerintetek?...

Mit csinaljak szerintetek? :-/ [tobbi lent] elore s koszi a valaszokat. :D

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy a szuleim elmennek itthonrol egy hetre es hozzank jon a baratom:). Biztos akar valami "action-t" es nem tudom h bevallaljam-e. En 14 eves vagyok es o 15 de mar nem szuz..(mar volt petting es meg is ujjazot de nem fajt pedig egesszen benyomta). Amugy aludtam vele mar parszor es mikor petting volt akk mindig kerdezte hogy akarom-e tovabb de azt mondtam h nem mert nem voltam benne bzitos..de lehet ha csak azert mert felek hogy fajni foge. Mind a ketten szeretjuk egymast. Legyszi irjatok le a velemenyeteket:)
2011. aug. 27. 16:59
1 2 3
 11/29 napietus ***** válasza:
látod, nekik sem mondtad el, itt is megkérdezted, tehát Te is tudod, hogy nem lenne helyes.
2011. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
eskuszom..miota osztaly tarsak lettunk..s kb 1-2 eve surgott forgott korulottem ...na de m1..egyesek ezt nem ertik meg
2011. aug. 27. 17:10
 13/29 szamóca.. ***** válasza:
57%

én aztán abszolút lesz.rom ki hány évesen veszíti el. De amíg felmerül benned a kétely, amíg itt kérdezgeted v egyáltalán kérdés fogalmazódik meg benned addig nem akarod.


ez a fájdalom para amúgy mi? nem szülni készültök basszus, az én időmben ez nem volt még ekkora kérdéskör...:D

2011. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 napietus ***** válasza:
szamóca, nem tudom, hány éves vagy, én 29 és én is nagyon féltem az elsőtől, fájt is, emlékszem arra gondoltam: "ki kell bírni, nem igaz, hogy nem megy be, azon a lyukon egyszer át fog férni egy gyerek válla" :D:D:D
2011. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
sz*pd le!!!!
2011. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. amugy egyszer olvastam egy olyant h akinek nm faj az elso tampon feltetele annak az elso szuzesseg se fog fajni...kicsit hulyen hangzik:)):)):)):)):)) de nekem az nem fajt...szoval ha igaz nincs gond..
2011. aug. 27. 17:15
 17/29 anonim válasza:
100%
hát sajnálom, de ez nem igaz. :)
2011. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 szamóca.. ***** válasza:
55%

úúúristen ettől a hozzászólásodtól megszédültem... egy gyerek válla.... brrrrháfffff :D

nem tudom hát őszintén, én sem voltam ám túlérett az elsőnél (alig 14 évesen... most skippeljük a fujjogást mer nincskedvem hozzá :D ) és persze tudtam róla, hogy fájhat, de úgy voltam vele mint egy új piercinggel. fáj fáj, de annyira vártam hogy eszembe se jutott parázni rajta.

2011. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 napietus ***** válasza:
én majdnem 18 voltam, mégis tök féltem.
2011. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

azt hiszem akkor lehet mégis az a normális ha nagyon félnek előtte... annyian mondják már.

de jó, megint én vagyok pszichopata és nem a többiek gyávák.

2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!